Battlelands Royale Mod Apk Full indir

Battlelands Royale Mod Apk , ayırt edici düşük çokgen grafikler, izometrik dijital kamera ile etkileyici bir “kraliyet savaşıdır” ve size farklı duygular sunan büyüleyici çevrimiçi savaşlara ek olarak. Bu tarzın tarihsel geçmişine dayanarak, oyuncular büyük bir oyun haritasına girerler, farklı yardımcı yağmalara ek olarak tüm dünyaya birçok silah dağıtılır. Bu tür sorunları yapmayı seviyorsanız, o zaman sadece bu oyuncağın anlamı. 5 dakikadaki kısa savaşlar nedeniyle, boş zamanınızın çoğunu harcayamazsınız, ancak yine de zevk alırsınız. tamamen farklı manzaralar ile serbest ev, bu yüzden taktik seçenekleri kullanmalısınız.

Girişinizde, tamamen kendine özgü yoluna gidecek konumda olan, tercih edilen sporun bir klonu var. Tam burada, spor karakterlerini geliştirme şansına ek olarak, büyüleyici bir çizgi grafik, haritanın farklı bir yeri not edeceksiniz.

Oyunun özellikleri:

  • Gerçek zamanlı olarak yirmi 4 oyuncunun savaşları;
  • Birkaç dakika sonra incelecek muazzam bir harita;
  • Ateşli silah yükleri;
  • Bir sürü karakter ve bir pompalama sistemi;
  • Spor şimdi beta kontrol bölümünde.

Battlelands Royale, oyuncuların her zaman değil, can kaybı için gerçek bir kral savaşıyla karşılaşacakları bir üst düzey nişancıdır. Kişi, uzaydaki tüm silahları kullanarak haritadaki son hayatta kalan kişi olmalı. Toplamda 23 oyuncu yerlere düşebilir. Her savaş rastgele bir seviyede bir dokunuşla başlar, bundan sonra gizli bir topu kısa sürede keşfetmeli ve düşmanları yok etmeye başlamalısınız. Zaferler için, seçilen karakter için yeni kostümler satın almak için kullanılabilecek faydalı bir finansal ödül verilecektir. Kapsamlı silah cephaneliği, şanlı grafikler, dinamik oyun – tüm bunlar çok oyunculu savaşların takipçileri tarafından takdir edilecektir.

Battlelands Royale – tek bir savaşta toplu olarak 23 gerçek oyuncuya kadar gelebilen yukarıdan manzaralı çok oyunculu on-line atıcı. Bu durumda, çok sayıda harita ve silah savaşlara bir menzil verecek. 3-5 dakikalık hızlı savaşlar, istediğiniz zaman oynamanıza yardımcı olurken, sürücüyü elde etmenize yardımcı olabilir. Mekanların tadını çıkarmak, tamamen farklı taktik seçeneklerini kullanmanıza yardımcı olabilecek tamamen farklı manzaralara sahip muhteşem alanlardır.

Battlelands Royale (MOD, Büyük Hasar) – son zamanlarda yaygın çevrimiçi eylemlerden bazıları, sonuç olarak, muazzam çeşitlilikte tamamen farklı klonların ve analogların olması şaşırtıcı değildir, ancak bunların çoğu sadece çok iyi bilinenleri kopyalar. meydan okuma. Bununla birlikte, genellikle Battlelands Royale’a karşılık gelen ek otantik seçenekler vardır. Farklı oyuncularla muazzam bir haritada savaşmaya devam etmelisiniz, ancak bu sefer hareket harita üzerinde yukarıdan bir görünümle açılıyor ve grafik çözünürlüğü değişti. Ve oyun, arcade tipinde yeniden tasarlandı, böylece mizah okyanusuyla iç içe olan ekstra dinamikler satın aldınız. Ve tam burada çeşitli silahlar, tamamen farklı nesneler, ani spor seçenekleri ve yine de spora her başladığınızda sevinçli olacaksınız.

Battlelands Royale – neşeli ve bazı yerlerde “kraliyet savaşı” mekaniği içinde açıkça gayri resmi hareket tezahürleri olan. Oyunculara yukarıdan bir görünüm, harita üzerinde 32 katılımcı, geçici savaşlar (3-5 dakika), parlak bir paletli düşük çokgen grafikler, nerede olursa olsun her koşulda ve ortamda hareket edebilecekleri sevimli karakterlere ek olarak sıçramadan sonra indi. En altta, kısa bir süre sona ermesine rağmen, bu vesileyle tüm katılımcıların memnuniyetine bir fırsat olarak, bir epochal’a olağanüstü bir çatışma göstermeye yardımcı olabilecek maskeleri, silahları, eczaneleri ve farklı parçaları keşfedebilecekler. Battlelands Royale, çizgi film dünyasında silahlar, mühimmat ve farklı kaynaklar toplayarak hayatta kalmak zorunda kalacağınız bir çok oyunculu nişancı oyunudur.

Sporun oynanışı aslında “kraliyet savaşı” tarzında tercih edilen video oyunlarına benziyor, ancak ekstra basitleştirilmiş bir formatta. Herhangi bir yaklaşımınız olmayacak, karakter sadece ayak parmaklarıyla birlikte transfer olabilir. İlginçtir, sporda ek olarak stok yoktur, karakter alttan kaldırdığı son silahı kullanacaktır. Aynı silahları toplayarak mühimmatı yenileyebileceksiniz. Ek olarak, refahı geri kazandıran güç sınırlarını ve tıbbi kitleri seçmeniz de mümkündür. Spor modlarına gelince, sadece üç tane var. Sıradan, her katılımcının kendisi için bir yer, iyi arkadaşınız veya topluluktan rastgele katılımcı ile birlikte ikilisi. Sorunların yönetimi ile gelmemeli, dijital bir joystick ve bir dizi düğme.

Download links

Normal Apk

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir