Battlelands Royale 2.5.2 Apk +Mod for Android Full

Battlelands Royale Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 871.447 kişi oy kullandı.

Oyuna genel bakış

Destansı bir son adam ayakta çok oyunculu Battle Royale Mod’da hayatta kalmak için savaşın – ancak bildiğiniz gibi değil!

Mobil cihazlar için tasarlanan Battlelands Royale, herkesin eğlenmesi için sıradan bir Battle Royale oyunudur. 32 oyuncu ve 3-5 dakikalık savaşlarla saf kesintisiz katliam! Lobilerde bekleme yok; gezinmek için karmaşık menüler yok. Sadece oyna, paraşütle, yağmala, ateş et ve hayatta kal!

Çok çeşitli farklı Savaş Modları ile Battlelands Royale, sıradan ve daha sık oyuncular için üretilmiştir. Solos’daki arenaya hükmedin veya Duos’taki diğer savaşçılarla güçlerini birleştirin. Üç arkadaşınla takım kur ve Kadrolarda dünyayı ele geçir!

Savaş Etkinlikleri oynayın ve arkadaşlarınızı büyülemek ve düşmanlarınıza korku salmak için şaşırtıcı karakterlerin, paraşütlerin, duyguların ve Savaş Bayraklarının kilidini açmak için orijinal zorluklarla yarışın.

Süper basit kontroller, oyunu indirir indirmez ateş etmeye hazır olacak. İniş noktanızı seçin, bırakın, silahları ve zırhları yağmalayın ve hayatınızın savaşına hazırlanın! Saklanma, Gemi, Labirent ve Tren Yolu gibi harika konumlarla büyük bir haritada savaş. Hatta Diskoda parti yapabilir veya Konak’ın harika arazilerini keşfedebilirsiniz. Ya da belki de Camper’s Paradise’a saklanacaksın? Stratejiniz ne olursa olsun, fırtınaya kapılmayın!

Oynarken, XP kazanarak ve seviye atlayarak daha fazla özelleştirilmiş içeriğin ve özel görünümün kilidini açacaksın. Daha fazla ödül için Battle Pass’ı alın ve diğer savaşçılarınızın kıskançlığı olun. Rare ve Efsanevi karakterlerle patron olan düşmanlarına botlarında sallanmalarını ve evde kalmaları dileğiyle göster! Karakterlerinizi yükseltmek için kartları toplayın ve ayak sesleri ve yakın dövüş silahları için ek özelleştirme yuvalarının kilidini açın. Bir tuvalet pompası kullanabileceğiniz zaman neden yumruklarla kavga ediyorsunuz ?!

Çeşitli silahlarla atış becerilerinizi mükemmelleştirebilir ve şehirdeki en iyi savaşçı olabilirsiniz. Keskin nişancı, av tüfeği, tüfek veya tabanca seçecek misiniz? Özel minigun, bazuka ve quadzooka için yarışmak için damla tedarik etmek için yarışmayı unutmayın!

Eğlenceli ve ilginç sanat tarzı ile pick-up-and-play oyununun, mobil cihazlarda bırakmak istemeyeceğiniz en iyi ücretsiz oyun olmasını sağlamak için bir araya geldiği Battlelands Royale Apk’ta sonsuz olasılıklar sizi bekliyor .

Önemli

 • Tüm dünyadan oyunculara karşı gerçek zamanlı hızlı tempolu 32 KİŞİLİK SAVAŞLAR!
 • TAKIM OYUNU! Arkadaşlarınla ​​takım kur ve takımlardaki arenaya katıl ya da bir Battle Buddy ile güçlerini birleştir ve Duos oyna.
 • MEGA ÖDÜLLERİ! Seviye yükseldikçe yeni karakterler, ifadeler ve paraşütler toplayın.
 • KARAKTER YÜKSELTMELERİ! Karakterlerini yükseltmek ve en iyi olduğunu kanıtlayan şaşırtıcı özelleştirmelerin kilidini açmak için kartları topla!
 • SAVAŞ ETKİNLİKLERİ! Daha da şaşırtıcı ödüller kazanmak için zorlayıcı mücadelelerde yarışın!
 • ÖZEL SAVAŞ PASS İÇERİĞİ! En iyi ödüllerin kilidini açın ve Battle Pass ile arenada onları sergileyin.
 • Keşfetmek için BÜYÜK oyun haritası. Seçtiğiniz bölgeye paraşütle inin ve inişinizi kontrol edin.
 • Zırh ve med kitleri de dahil olmak üzere, yağmalanacak tonlarca silah
 • Bazuka, minigun ve quadzookas gibi özel nadir silahları keşfetmek için TEDARİK DAMLALARI ile yarış.
 • Daralan oyun alanı. Fırtınadan uzak durun!

Oyunda Ne var ne yok

 1. Uzay-zaman sürekliliğinde aksaklık ve delik düzeltmeleri de dahil olmak üzere kararlılık iyileştirmeleri yığınları. Umarız geliştirdiğimiz kadar Battlelands Royale oynamaktan zevk alırsınız!

İndirme: Battlelands Royale Mod APK

Battlelands Royale’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Mod
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir