Battle Bouncers 1.6.2 Apk Full Mod for Android

Battle Bouncers hakkında özet

ad Savaş Bouncers
Yayımcı
En son sürüm 1.6.2
Platformlar Android 5.0
paket com.gamehivecorp.balls
İndirme: Orijinal Battle Bouncers APK

Sevgili dostlar, size Battle Bouncers APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Battle Bouncers MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 4.251 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Hedefleyin, vurun ve Tap Titans 2 ve Beat the Boss’un arkasındaki stüdyodan epik yeni RPG tuğla kırıcıyı deneyimlemek için zafere giden yolu zıplayın.

Karanlık ve gizemli bir düşmanla savaşan bir dünyada, tek umut cesur ve büyülü kahramanlardan oluşan bir grupta yatmaktadır.

Düşman hatlarının ordularını parçalayın, efsanevi kahramanlardan oluşan bir ekip oluşturun ve bu macerada güçlü arkadaşların yanında savaşın ve tekrar diyara geri dönün.

Yüzlerce benzersiz RPG tuğla kırıcı seviyesi ile kavga ederken kahramanlarınıza savaşta komut verin. Hedef ve gelen düşmanlara yıkıcı saldırıları serbest bırakmak için sihirli topları vur.

Farklı krallıklar arasında yolculuk ederken, güçlerinin kilidini açmak ve nihai RPG macerasının tadını çıkarmak için tutsak kahramanları parça hapishanelerinden serbest bırakın.

Önemli

 • Yeni bir taktik RPG tuğla kırıcı OYNA.
 • Dünyalarını kurtarmak için destansı bir savaşta elfler, cüceler, insanlar ve canavarlar gibi 30’dan fazla elle çizilmiş büyülü kahraman TOPLA.
 • BOUNCE ateş topları, yıldırım cıvataları ve hepsini ezmek için düşman kuvvetlerinden hassas bir şekilde yıkıcı toplar cephaneliği.
 • Kahramanlarınıza oklarla ve zehirle saldırmaya hazır kötü ilerleyen düşmanlarla savaşın.
 • BREAK kahramanları hapishane parçalarından kurtulur ve düşman hatlarında kavga edip zafere sıçrarken tam potansiyellerini keşfederler.
 • Her biri benzersiz düşmanların kilidini açmak için kendi esir kahramanlarına sahip +200 zorlu seviyeye sahip 10’dan fazla muhteşem krallığı keşfetmek için dünya haritasından MACERA.

En son sürümü indirin

Battle Bouncers’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.6.2 sürümündeki yenilikler

 1. Bul Panelinin ne önerileceğini nasıl seçtiğine ilişkin iyileştirmeler
 2. Video Sandıklarının kararlılığında iyileştirmeler
 3. Turnuva Paneli ve Simgesindeki Gelişmeler
 4. Turnuva Kombo Sistemindeki İyileştirmeler
 5. Daha adil bir deneyim için yeniden dengelenmiş Turnuva aşamaları, daha kolay başlayıp daha sonraki dalgalarda yükseliyor
 6. Epic Heroes şimdi yeni Pasif HUD’yi kullanıyor
 7. Cüce Savunucu ve Yıldırım Bıçağı Beceri Bilgisi için Düzeltmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

I Am Hero: AFK Tactical Teamfight 0.6.5 I am a hero” role-playing game for Android! Download

I Am Hero: AFK Tactical Teamfight v0.6.5  – Beautiful fantasy and heroic game with Android tactical …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir