Bass Booster Music Sound EQ 2.13.01 Apk + Mod for Android Full

Bass Booster Mod bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 63.836 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bass Booster, baslarınızı maksimumda güçlendirecek ve nerede olursanız olun size daha kaliteli bir ses sağlayacaktır! Müzik çalarınızı açın ve Bass Booster’ı açın. “Hoparlörler” simgesine tıklayın ve bas seviyesini istediğiniz gibi ayarlayın. Hemen daha net ve daha güçlü bir bas sesi alırsınız. Sesinizi yükseltin ve müzik sesinizi yükseltin!

Önemli

  • Bas Güçlendirici: bas sesinizi en üst düzeye çıkarmak ve sesinizin kalitesini artırmak için hoparlörler simgesine tıklayın
  • Dooper Virtualizer: Dooper sesinizi daha derin ve yankı vererek dönüştürecek ve bir konserde gibi hissetmenizi sağlayacaktır. (uygulama içi satın alma)
  • Dalga Ekolayzer: Bu ekolayzer sayesinde müzik frekanslarınızla oynayın. Bas ve tizleri istediğiniz gibi ayarlayın ve özelleştirilmiş bir müzik dinleme deneyiminin keyfini çıkarın. (uygulama içi satın alma)
  • uygulama özelleştirmesi: istediğiniz gibi uygulamanızın arka plan rengini değiştirin (uygulama içi satın alma)
  • Güçlü duyumlar için çok basit ve sezgisel bir arayüz.
  • Medya ses seviyesi kontrolü
  • En sevdiğiniz müzik çalarla dinleme kalitenizi artırmanıza yardımcı olmak için üç efekt (bas kuvvetlendirme, sanallaştırıcı ve ekolayzer) için widget.
  • Arka planda çalışabilir

İndirme: Bass Booster Mod APK

Bass Booster’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Bass Booster APK hakkında özet

ad Bas güçlendirici
Yayımcı MWM – Android için ücretsiz müzik ve ses uygulamaları
En son sürüm 2.13.01
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Thumbnail Maker Pro 11.6.1 – application for making thumbnails for Android! Full Download

Thumbnail Maker – Create Banners, Covers & Logos v11.6.1 – Application for making thumbnails of Android Professional and …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir