Basketball FRVR 2.3.2 Full Apk + Mod for Android

Basketbol FRVR Mod Spor Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 9.553 kişi oy kullandı.

oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Jantı parçalayın ve serbest atış çizgisinden kasnakları vurun. Arka arkaya kaç tane üçlü alabilirsin? Slam kasnağı batırdı, 3 puanlık bir atış çizgisi aldı ve bir basketbol yıldızı oldu! Serbest atış yarışmasına katılın, çemberleri vurun ve serbest atış çizgisinden mümkün olduğunca çok puan almaya çalışın. En iyi sepet oyununda bir rulo al!

Önemli

Basketbol çekim becerilerini göstermenin zamanı geldi! Serbest atış çizgisinin arkasında gerçek bir basketbol yıldızı gibi hissedin. Ayaklarınızı hizalayın, dengeyi bulun, kasnağa bakın ve topu vurun! Basketbolun nasıl uçtuğunu görün ve PRO sepet oyuncusu gibi jantı sallayın.

Senin görevin basit: Noktadan sonra puan için topa mükemmel bir yön vermek için parmağınızı akıllı telefonunuzun veya tabletinizin ekranında kaydırın! Kaçırmayın yoksa baştan başlamak zorunda kalacaksınız. Kasnağa ateş etmeye başlayın ve kendi yüksek puanınızı geçmeye çalışın!

Basketbol FRVR, hem eğlenceli bir zaman arayan oyuncular hem de gerçek bir meydan okuma arayan zor oyuncular için tasarlanmış gerçekten rahatlatıcı bir rahat deneyimdir. Basit ve inanılmaz derecede bağımlılık yapıcı bir oyun, oynaması kolay ama ustalaşması zor.

Bileğinizi ısıtın, koçunuz sahaya girmeniz için sizi çağırıyor ve hayatınızın sepet mücadelesine hazır olmalısınız. Dunk turnuvası başladı ve en iyi PRO oyuncuları sepet sıkışmasına katılıyor. İnanılmaz çatışmalarda çemberler vurmaya yarışın ve arkadaşlarınız arasında en yüksek puana ulaşmaya çalışın!

İndirme: Basketball FRVR Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Basketball FRVR’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

FRVR oyunu oynadığınız için teşekkür ederiz. FRVR’de oyunlarımızla mümkün olan en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz. Bu nedenle oyunu size hata düzeltmeleri, yeni özellikler ve oyuna iyileştirmeler getirmek için rutin olarak güncelliyoruz.

Basketbol FRVR APK hakkında özet

ad Basketbol FRVR APK
Yayımcı
En son sürüm 2.3.2
Platformlar Android 4.1
paket com.frvr.basketball
İndirme: Original Basketball FRVR APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir