Beyzbol Yıldızı v1.7.1 + Mod – Android için Beyzbol 2020 spor oyunu  Normal sürüm + Mod sürümü (belirtilen özellikler) çevrimdışı performansla ayrı ayrı  test edildi

Beyzbol Yıldızı Google Play’de ücretsiz olarak sunulan tablet ve Android telefon için oyuncuların soft oyun stüdyosundan iyi bir tasarıma ve yapıya sahip popüler ve eğlenceli bir spor oyunu ve indirme modu ile birlikte en son güncellemesi sizin için hazır. Bildiğiniz gibi Beyzbol, çim sahada 9 oyuncunun top ve sopalarla oynadığı en popüler takım sporlarından biridir. Futbol, ​​basketbol ve… gibi popüler spor oyunlarının aksine Beyzbol oyunu tarzında az sayıda oyun sunuldu ve bunlardan birkaçını Farsroid’de kullanıma sunduk ve bu sefer isteğiniz üzerine en yeni Beyzbol oyunlarından birini tanıtmayı planlıyoruz. oyunlar. Bu oyunlarda hayranlarınızı bir kez daha memnun etmek istiyoruz. Baseball Star’da internete ihtiyaç duymadan bir HD sahada oynayabilirsiniz.

 

 

Oyun  Beyzbol Yıldızı Bugüne kadar dünyanın dört bir yanındaki Android kullanıcıları tarafından 5 milyondan fazla kez alınan ve iyi bir  oylama olan Google 5.0’dan 4.3’e kadar oyuntakip.com’un mobil modunun en yeni ve en son sürümünü indirmeye sunduğumuzu  öğreniyor . Oyunun ilk resimlerini ve videolarını görebilir ve son olarak dilerseniz tek tıkla oyunu indirebilirsiniz.

V1.7.1 sürümündeki değişiklikler:

*  Çeşitli optimizasyonlar ve oyun sorunlarını giderme