Ball Pipes 0.17.1 Full Apk +Mod for Android

Bilyalı Borular hakkında özet

ad Bilyalı borular APK
Yayımcı Popcore Oyunları
En son sürüm 0.17.1
Platformlar Android 5.0
paket com.zaechioghe.ballpipes
İndirme: Orijinal Bilyalı Borular APK

Ball Pipes Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.4 puan aldı, toplam 3.178 kişi oy kullandı.

Sizi zafere götürecek ne var? Cevap KÜRESELDİR. Ve BORULAR.

Bu heyecan verici beyin oyununda, tüm zekanızı ve becerinizi getirmelisiniz. Topları makineden gol kupasına yönlendirmelisiniz. Kulağa basit geliyor, değil mi? Değil! Çünkü boruların bağlantısı kesilir ve boruları doğru şekilde tekrar takmak size kalmıştır.

Önemli

Kandırılmaya hazır olun, çünkü seviyeler yol boyunca tuzaklar ve engeller içerebilir. Bu bilmecelerin nasıl çözüleceğini sadece gerçek bir boru ustası anlayabilir. Ne kadar çok seviye tamamlarsanız (ve o kadar az top kaybederseniz), kilidini açabileceğiniz daha fazla kostüm ve ödül kazanırsınız. Böylece seviyeleri tamamlamak, hazineler kazanmak ve borulardan topları düşürmek için sonsuz saatler var!

Bilyalı Borular% 100 ücretsiz! Gerçek becerinin ödüllendirilmesi gerektiğine inanıyoruz ve bu yüzden hazinelerin kilidini açmak için ödeme yapamazsınız. Bu oyunda mükemmel olmak için önemli olan, cüzdanınızda değil top borulama becerilerinizdir!

Bilyalı Boruları indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

0.17.1 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri + performans iyileştirmeleri. Oynadığın için teşekkürler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir