Ball Blast 1.29 Apk+Mod for Android Download

Ball Blast Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 345.618 kişi oy kullandı.

genel bakış

Topları vurun ve topunuzu yükseltin, ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz?

Korkunç bir oyun. Çok hızlı bir şekilde oyunu oynadığınız için cezalandırır. Düşen bloklara kıyasla nispeten dengeli bir şekilde başlıyorsunuz ve ilk birkaç seviyeden kolayca geçebilirsiniz. Ancak ilerledikçe, her yükseltmenin fiyatındaki artış, yükseltmenin değerinden önemli ölçüde daha fazladır.

İndirme: Ball Blast Apk APK

Ball Blast’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Top patlama hakkında özet APK

ad Top Patlaması
Yayımcı VOODOO
En son sürüm 1.29
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir