Bad North: Jotunn Edition 2.00.8 Apk +Full Mod for Android

Bad North: Jotunn Edition hakkında özet

ad Kötü kuzey: jotunn baskı APK
Yayımcı Ham Öfke
En son sürüm 2.00.8
Platformlar Android 6.0
paket com.PlausibleConcept.BadNorthFull
İndirme: Orijinal Bad North: Jotunn Edition APK

Bad North: Jotunn Edition Mod Strateji Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 2.654 kişi oy kullandı.

Eviniz saldırı altında. Kral Viking işgalcilerinin elinde öldü. Umut, siste uzak bir parıltıdır ve her geçen an hızla kaybolur. Babanızın yerini hükümdar olarak almak için yükseldikçe, savunmalarınızı sahnelemek size düşecektir. Ama hata yapmayın – bu zafer için bir mücadele değil, hayatta kalmak için umutsuz bir kavrayış.

Bad North büyüleyici ama acımasız gerçek zamanlı taktik roguelit. Halkınızın umutsuz çıkışını yönetirken, pastoral ada krallığınızı bir Viking işgalcisi sürüsüne karşı koruyun. Her adanın eşsiz şeklinden tam taktiksel avantaj elde etmek için sadık konularınızı yönetin. Her şey tehlikede: başarısız olun ve deneklerinizin kanının yere kırmızı lekelenmesini izleyin.

Büyüleyici bir şekilde acımasız, prosedürel olarak oluşturulmuş güzel adalar ve sevimli askerler, kan lekeli savaş gerçekliklerine yan yana yerleştirilmiş. Savaşın geniş vuruşlarını kontrol edersiniz, anı sıcağında gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan askerlerinize üst düzey komutlar verirsiniz. Erişilebilir bir derinliğe sahiptir ve basit oyuncu girişleri, gazilere meydan okurken yeni oyunculara davet eden dinamik bir savaş simülasyonunu maskeliyor.

Savaşmaya devam et, savaşçılar. İktidar ya da zenginlik ya da şeref için değil, barış umudunun bir kez daha Kötü Kuzey’in sert topraklarına gelmesi için.

Önemli

  • GERÇEK ZAMANLI TAKTİKLER ROGUELITE: Birliklerinizi, oluşturduğunuz tehditlere karşı kendi sayaçları olan Viking’leri savuşturmak için konumlandırın ve yerini değiştirin. Savaşlarını seç ve tahliyelerini dikkatle planla! Bir komutan kaybet ve sonsuza dek yok olurlar; her şeyi kaybetmek ve oyun bitti!
  • AKILLI BİRİM KONTROLLERİ: Savunmanızın geniş vuruşlarını yönetir ve konumlandırmayı izlersiniz – askerleriniz gerisini halleder, eldeki duruma tepki olarak sezgisel olarak hareket eder ve devreye girer.
  • PROSEDÜR İLE ÜRETİLEN ADALAR: Her ada hem stilistik olarak büyüleyici hem de düzeninde benzersizdir. Her kuytu ve sığınak etrafında stratejilerinizi planlayın, çünkü onları düşman işgalinden kurtarmak için sadece bir şansınız var.
  • KİLİT AÇILAMIYOR YÜKSELTMELER: Daha güçlü, daha akıllı bir savunma daha büyük ödüllere yol açar. Konularınızı ragtag milislerinden tecrübeli savaşçılara dönüştürmek için kullanın.

Bad North: Jotunn Edition’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

OBB’yi indir

Bad North: Jotunn Edition OBB nasıl kurulabilir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.00.8 sürümündeki yenilikler

Oyun kararlılığını artırmaya yardımcı olmak için hata izleme uygulandı. Bir kararlılık sorunu düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir