BAD 2 BAD: EXTINCTION 2.8.2 Full Apk -Mod for Android

BAD 2 BAD hakkında özet: EXTINCTION

ad KÖTÜ 2 KÖTÜ: UZATMA APK
Yayımcı DAWINSTONE
En son sürüm 2.8.2
Platformlar Android 4.4
paket com.dawinstone.b2be
İndirme: BAD 2 BAD: EXTINCTION APK

Sevgili dostlar, size BAD 2 BAD: EXTINCTION APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. KÖTÜ 2 KÖTÜ için önerilen yaş : UZATMA MODU 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5, toplam 44.590 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kötü 2 Kötü: Yok olma, daha fazla hikaye ve çeşitli içeriklerle birlikte Bad 2 Bad: Delta’nın devamıdır. Yok olma, Gorat al-Llama’nın terör örgütü Al-Katarla’yı yendikten ve arkasındaki insanları keşfettikten sonra hikayeyi kapsar. Burada, B2B Delta Ekibi olarak Kuyruksuz Lejyona – insanlara – karşı savaşacaksınız.

Wilders ile dolu görev alanında ana hedefinizi zorla kampanyalara devam etmek için ararken, rastgele oluşturulan haritalarda daha fazla özgürlükle oynayabilir ve öğeleri toplamak ve / veya ödüller almak için alt görevleri temizleyebilirsiniz.

Önemli

 • İlginç karakterler ve hikayeler
 • Hayatta kalma, açık dünya tarzı
 • Çeşitli karakter süslemeleri ve silah modifikasyonları
 • 20’den fazla oynanabilir karakter
 • Gerçek hayat referanslarına dayanan 60+ silah ve zırh
 • Rastgele oluşturulmuş haritalar ve alt görevler
 • Birliklerinizi oluşturun ve büyütün
 • Yapay zeka ve drone kullanarak fütüristik savaşlar

BAD 2 BAD: EXTINCTION’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.


önemli not.
indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.8.2 sürümündeki yenilikler

 1. Sıralama savaşında ana silah olarak donatılacak şekilde düzeltildi.
 2. Ana ve ikincil silahlar için beceri geliştirme sorunları düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir