Backflip Madness 1.1.8 Apk Mod

Mobil cihazlarınızda rahat ve dinlendirici bir oyun mu arıyorsunuz? Arka plan hikayesi veya karmaşık bir oyun için zamanınız yok mu? O zaman Backflip Madness’i basit ama bağımlılık yapıcı oynanışı sayesinde kesinlikle eğlenceli bulacaksınız .

Karakterinizin çeşitli seviyelerde ve aşamalarda üstesinden gelmesine yardımcı olurken kendinizi sonsuz geri dönüş zorluklarına dalın. İnanılmaz sıçramalar yaparken epik backflips yaparken çoklu dalış tekniklerini keşfedin.

Bizim incelemeler ile Gamesoul Studio bu şaşırtıcı oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Bu basit ve bağımlılık yapıcı spor oyununda amacınız karakterinizi epik uçurum dalış zorlukları boyunca yönlendirmektir. Ancak ileriye atlamak yerine, engelleri aşmak ve yere en iyi skorla inmek için parkur tarzlarında inanılmaz geri dönüşler gerçekleştireceksiniz.

Çeşitli farklı mevcut stunts, doğru fizik, pürüzsüz ve tatmin edici bir oyun ile, oyun Android oyuncularını heyecan verici uçurum dalış deneyimlerine tanıtacak. Farklı seviyeler ve zorluklarla backflip becerilerinizi geliştirin ve geliştirin.

Prestijli skor tabloları için dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla ve oyuncularla yarışırken oyunda bir flip master olun.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Sezgisel kontroller ve basit oyun

Başlamak için, oyun Android oyuncularını oyuna hızlı bir şekilde aşina olmanızı sağlayan basit ve sezgisel kontrollere tanıtır. Buna ek olarak, basit oyun ve basit mekanik ile oyun her yaştan oyuncu için uygundur. Backflip Madness’in sunduğu rahatlatıcı ve bağımlılık yapan gündelik oyunlara dalmaktan çekinmeyin.

Çeşitli farklı geri dönüş zorlukları

Kendinizi oyundaki sonsuz zorluklara bağlı bulduğunuzda, sizi yeni hileler yapabileceğiniz ve yeni zorluklar alabileceğiniz çeşitli yerlere götüren yeni oyun keşfetme şansınız olacak. Mevcut üç zorluk seviyesi ile, Android oyuncuları oyunun tadını sonuna kadar çıkarma şansı bulacak. Kolay ayarlarla oyuna aşina olun ve hazır olduğunuzda daha zorlu oyunların zorluklarını artırın.

Deneyim için düzinelerce farklı ters kayma hareketi

Backflip zorluklarınızı daha ilginç ve heyecan verici hale getirmek için Backflip Madness oyuncuları da karakterlerinizle yapabileceğiniz çeşitli farklı hareketlerle tanıştırılıyor. Birçok yeni backflip hamleni gerçekleştirebileceğiniz çeşitli ayarlarda backflip zorluklarını üstlenmek için çekinmeyin.

Parkur tarzı dalış ve doğru fiziğin tadını çıkarın

Diğer uçurum dalış oyunlarından farklı olarak Backflip Madness, Android oyuncularına çok daha özgür ve benzersiz bir oyun tarzı sunuyor. Bununla birlikte, heyecan verici birçok hareketle birlikte, oyunu diğerlerinden tamamen farklı olan harika parkour tarzı akrobasilara sahip bulacaksınız.

Ayrıca, heyecan verici ve gerçekçi ragdoll fiziği ile Backflip Madness, mobil cihazlarınızda mükemmel dalış simülasyonları da sunuyor. Atlamalar, inişler ve hatta kazalar ekstra gerçekçi ve keyifli görünecek.

Ve sadece dalış değil, oyuncular Backflip Madness ile oyundaki gerçekçi etkilerle epik bir kazaya neden olabilirler.

Özel ödüllerin kilidini açmak için birden fazla başarıyı tamamla

Kampanya modunun yanı sıra, Backflip Madness oyuncuları da heyecan verici başarıları tamamlarken kendilerini bulabilirler. Başka hiçbir yerde bulunamayan özel ödüllerin kilidini açmaya hazır olduğunuzda, bu benzersiz zorlukları üstlenmekten çekinmeyin.

Arkadaşlarınıza ve çevrimiçi oyunculara meydan okuyun

Beceri ve yeteneklerini gerçek testlere sokmak isteyenler için, arkadaşlarınıza ve diğer çevrimiçi oyunculara, en büyük ödüller ve zaferler için yarışacağınız heyecan verici liderlik meydan okumalarında katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla övünme haklarınızı kazandıkça prestijli skor tablolarına tırmanın.

Unutulmaz anlarınızı oyuna kaydedin

Birçok farklı backflip hamlesi ve çoklu zorluklarla, oyuncular dalışlarıyla birçok harika dublör ve performansın tadını çıkarmaları istenir. Ve daha sonra izlemek için unutulmaz anlarınızı oyuna kaydetmek isterseniz, olaylarınızı Action Replay ile tekrar oynatmak ve videoları istediğiniz zaman kaydetmek de mümkündür. İsterseniz çevrimiçi olarak paylaşmaktan çekinmeyin.

Karakterlerinizi giyinmekten çekinmeyin

Ve biraz video kaydı yapmayı planladığınızdan, karakterlerinizin olabildiğince havalı ve ilginç görünmesini isteyebilirsiniz. Neyse ki, Backflip Madness ile karakterlerinizi koymak için birçok farklı kıyafet ve kostümlere de erişebileceksiniz. Bu nedenle, videolara koymadan önce onları giydirmek zarar vermez.

Oyundaki ilerlemenizi asla kaybetmeyin

Google Play Hizmeti etkinken, çevrimiçi sürücüyü kullanarak tüm oyun içi ilerlemenizi koruyacaksınız. Hesabınızı oyuna bağlamanız yeterlidir, oyundaki işleminizi bir daha asla kaybetmezsiniz. Kaldığınız yerden başlamaktan çekinmeyin.

Modumuzla kilitsiz oyunun tadını çıkarın

Oyun şu anda Google Play Store’da ücretli bir sürüm olarak listeleniyor . Bununla birlikte, cihazlarınızda yüklü olması için belirli bir miktar para ödemeniz gerekir. Öte yandan, Backflip Madness Mod APK’ımızı yüklediyseniz oyunu tamamen ücretsiz olarak elde edebilirsiniz . Bu sadece sizin için tüm oyun kilidini açmakla kalmayacak, aynı zamanda can sıkıcı reklamlardan da kurtulacak. Böylece, pürüzsüz ve tatmin edici bir oyun oynamaya izin verir.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

İlgilenenler için, Backflip Madness, çoğu Android oyuncusu için uygun hale getiren basit ve ilişkilendirilebilir grafiklere sahiptir. Ayrıca, ragdoll fiziği ve gerçekçi mekaniği sayesinde, her sıçrama daha iyi görünecek ve hissedecek.

Ses / Müzik

Kendinize mükemmel bir şekilde inerken karakterlerinizle inanılmaz dalışlar ve geri dönüş gösterileri yapın. Ya da uçurumdan dalmaya çalışırken boynunuzu veya bacaklarınızı kırdığınızda biraz çıtırtı sesi duyun. Basit ses efektlerine sahip olmasına rağmen, oyun hala Android oyuncularına gerçekçi ve ilişkilendirilebilir deneyimler sunabiliyor.

Download Backflip Madness En son 1.1.8 Android APK

Ünlü Flip Dalış ve Vector 2 hayranları artık mobil cihazlarınızda kesinlikle keyif alacağınız başka bir parkour uçurum dalış meydan okumaya sahip olacaklar. Bununla birlikte, Backflip Madness her zaman bulamayacağınız birkaç basit ama bağımlılık yapan oyundan biridir. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğinizden bahsetmiyorum, ki bu oldukça çılgın.

DOWNLOAD APK FILE [PAID] V1.1.7

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir