AZ Screen Recorder 5.7.3 Full Apk for Android

AZ Ekran Kaydedici Mod Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.171.031 kişi oy kullandı.

genel bakış

AZ Ekran Kaydedici App Lolipop ekranını kaydetmek için en iyi uygulama. Kök erişimi, zaman sınırı, filigran yok, reklamsız ve kaydı başlatmak ve durdurmak için tek bir işlemle kullanımı çok kolay. Bu ekran kayıt uygulaması, basit ve zarif bir kullanıcı deneyimi tasarımında ihtiyacınız olan her özelliği sağlayarak güzel screencast videolar yapmanıza izin verecektir.

AZ ekran kaydedici Apk , ekranınızı HD ve FullHD videolara kaydetmenizi sağlar ve Android pazarında kayıt sırasında duraklatılabilen ve devam ettirilebilen tek screencast uygulamasıdır.

Ayrıca mikrofondan ses kaydedebilirsiniz ve otomatik olarak screencast videolara karıştırılır. Bu, öğretici, tanıtım videosu oluşturmayı, oyununuz ve oyun hakkında yorum yapmayı veya görüntülü sohbet kaydetmeyi çok kolaylaştırır.

Önemli

  • Sihirli düğme: Ekranda hiçbir şey göstermeden kaydınızı kontrol eden bir düğme. Böylece, video görüntüleyenleriniz yalnızca uygulamaya, oyuna veya ekran görüntüsü almak istediğiniz her şeye odaklanır.
  • Kaplama ön kamera: Yüzünüzü ve duygularınızı, ekrandaki herhangi bir konuma serbestçe sürüklenip herhangi bir boyuta ve opaklığa göre özelleştirilebilen küçük bir kaplama penceresine kaydedebilirsiniz.
  • Geri sayım sayacı: Kayıttan önce hazırlamanız gereken bir şey var mı? Endişelenmeyin, geri sayım sayacı, istediğiniz anda başlayıp çırpmaya hazır olana kadar bekleyecektir.
  • Ekranda çiz: Bu benzersiz özellik bir eğitim yaparken çok büyük. Doğrudan ekranınızda seçilen herhangi bir renkle vurgulayabilir, bir sembol çizebilir veya bir şey işaretleyebilirsiniz.
  • Videoları kırpın: ekran görüntüsü uzun olabilir ve gereksiz bilgiler içerebilir, videolarınızı daha da etkileyici hale getirmek istemediğiniz parçaları kırpabilirsiniz.
  • Canlı akış: ekranınızı ve canlı akışınızı farklı sosyal ağlara kaydedebilirsiniz

İndirme: AZ Screen Recorder Apk APK

AZ Ekran Kaydedici’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Genel hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

AZ Ekran Kaydedici APK hakkında özet

ad AZ Ekran Kaydedici Modu
Yayımcı AZ Ekran Kaydedici
En son sürüm 5.7.3
Platformlar Android 5.0
paket com.hecorat.screenrecorder.free
İndirme: orijinal AZ Ekran Kaydedici APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir