Awesome Tanks 1.191 Apk Mod Full indir

Awesome Tanks Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 14.861 kişi oy kullandı.

Klasik yukarıdan aşağıya 2d tank avcısı nihayet Google Play’de yeni grafikler, fizik motoru, pürüzsüz ve duyarlı çift başparmak kontrolleri ile kullanılabilir. Savaş açmaya hazırlanın! Düşman tanklarını parçalayın, patronları yok edin, bonuslarla dolu gizli odaları bulun.

Önemli

  • Seviye Düzenleyicisi’nde kendi seviyelerinizi oluşturun ve bunları dünyayla paylaşın.
  • Tankınızın istatistiklerini yükseltmek, silah satın almak ve geliştirmek için paraları toplayın.
  • Birden çok başarı kazanın.
  • Sonsuz tanklarla savaşın ve Hayatta Kalma modunda yeni rekorlar kırın, prosedürle oluşturulan Arena seviyelerini oynayın.
  • Yeni taktik oyun mekaniği – düşmanlarınızı arkadan gizlice çalın, çalıların içine saklayın.
  • İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Awesome Tanks Mod APK

Awesome Tanks’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Oyunu indirmek için tıkla

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir