Awakening of Heroes 1.0.4 Apk Mod Data for Android Full

Uyanış Kahramanlar Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 7123 kişi oy kullandı.

genel bakış

MOBA oyuncularının en iyi Aksiyon PvP oyununu çağırdığı olağanüstü YENİ 5V5 Savaş Arenası Kahramanların Uyanışı’nı oyna!

Komik bir oyun izinsiz yeni bir Aksiyon oynaması ücretsiz 5v5 MOBA oyunu olağanüstü günlük kahramanlar katılın. RPG ve battle royale unsurlarıyla bu yüksek oy alan mobil aksiyon MOBA’nın masal şehri savaş alanına hakim olun! Gerçek zamanlı aksiyon dolu 10 dakikalık maçlarda, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı arkadaşlarınızla 5vs5 PVP sıralamalı savaş oyunları oynayın.

Dinamik MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oyununun üstünde, Awakening of Heroes size PvP stratejinizi, değerli orman ödüllerini, tam kart desteleri koleksiyonlarını ve tuhaf güçlendirmeleri (şaşırtıcı grafikler dahil) gösteren daha fazla ekip çalışması getiriyor.

Her zaman olmak istediğin bir kahraman ol, Uyanış Kahramanları oyuncularına katıl ve tüm Battle arenalarımızı strateji ile fethetmek için cesaretle yüksel!

Önemli

Aramızda kahramanlar var: kendini savunmak için katil bir pasta yapan kızgın bir bingo şampiyonu büyükanne büyücüsü. Boom! Sıcak kalpli bir matematik profesörü yakın dövüşte yetenekli kasap çevirdi. Clash! Buluşunda huysuz bir yaşlı adam nişancı – çok sayıda silahla donatılmış hızlı bir tekerlekli sandalye – özel savaşıyla savaşıyor. Bang!

Kahramanın zırhının, hızının ve hasarının efsanevi seviyelerine ulaşmak için kartları, rol yapma oyun stilini (RPG) topla ve yükselt. Bir tavuk göğsü zırhı (ne, ne ?!) size en iyi savunmayı verirken ölümcül bir savaşçı soda çalabilir (ne ?!). Dünyanın en iyi ligine tırmanırken 15 arenada 5 v 5 arasında ilerlemek için kupa toplayın!

Bu kahramanlar kule savunma bahçıvanlarına dönüştüler. Düşmanları yenerek altın kazanın, silahlı bitkiler satın alın ve taktik olarak yerleştirin, kule savunma tarzı. Her bitki bir tuzak veya yem olarak ateş etmek, iyileşmek veya hizmet etmek için evrimleşti. Zafere giden yolu dik ve yıldızlara ulaş!

Online savaş royale heyecanı, 5 vs 5 MOBA oyunları eğlenceli! Bir askıda kalabilir planörle arenaya paraşütle atla ve kavga et! Bir savaş royale oyununda olduğu gibi haritanın etrafındaki gizemli kutuları bulun ve fare kapanlarını ayarlamak, görünmez olmak veya bir tavuk bombardıman filosunu serbest bırakmak için power-ups kullanın. Sadece hayatta kalabileceğiniz nihai hayatta kalma kahramanları için savaşın.

Birlikte çalışın, destekleyin, yeteneklerinizi birleştirin, savaş arkadaşları edinin ve bu olağanüstü oyunun efsanesi olduğunuzu kanıtlayın. Jungle ve tüm ekip için efsanevi ödüller kazanın. Tank arkadaşınız kara delikten geçebilir (tekrar gelebilir mi ?!) ve gerçek rakipler ve gerçek zamanlı strateji (RTS) maçları ile bu mobil 5vs5 MOBA oyunu savaşında düşman ormanında minyonlarınızı serbest bırakarak düşmanları şaşırtın.

Awakening of Heroes OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.cofagames.aoh” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

İndirme: Awakening of Heroes Apk MOD

Awakening of Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Walking Dead No Man’s Land 3.16.0.125 -Full data Download

The Walking Dead No Man’s Land v3.16.0.125 – The popular game of the animated series …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir