Awakening of Heroes 1.1.0 Full Apk +Mod +Data for Android

Kahramanların Uyanışı hakkında özet

ad Kahramanların uyanış APK
Yayımcı COFA Oyunları
En son sürüm 1.1.0
Platformlar Android 6.0
paket com.cofagames.aoh
İndirme: Orijinal Uyanış Kahramanları APK

Uyanış Kahramanlar Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 7123 kişi oy kullandı.

MOBA oyuncularının en iyi Aksiyon PvP oyunu olarak adlandırdığı olağanüstü YENİ 5V5 Savaş Arenası, Uyanış Kahramanları oyna!

Komik bir oyun izinsiz yeni bir Aksiyon ücretsiz 5v5 MOBA oyunda olağanüstü günlük kahramanlara katılın. RPG ve battle royale unsurlarıyla bu yüksek oy alan mobil aksiyon MOBA’nın masal şehri savaş alanına hakim olun! Gerçek zamanlı aksiyon dolu 10 dakikalık maçlarda, dünyanın dört bir yanından gerçek rakiplere karşı arkadaşlarınızla 5vs5 PVP sıralamalı savaş oyunları oynayın.

Dinamik MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) oyununun üstünde, Awakening of Heroes size PvP stratejinizi, değerli orman ödüllerini, tam kart deste koleksiyonlarını ve tuhaf güçlendirmeleri (şaşırtıcı grafikler dahil) gösteren daha fazla ekip çalışması getiriyor.

Her zaman olmak istediğin bir kahraman ol, Uyanış Kahramanları oyuncularına katıl ve tüm Battle arenalarımızı strateji ile fethetmek için cesaretle yüksel!

Önemli

Aramızda kahramanlar var: kendini savunmak için katil bir pasta yapan kızgın bir bingo şampiyonu büyükanne büyücüsü. Boom! Sıcak kalpli bir matematik profesörü yakın dövüşte yetenekli kasap döndü. Clash! Buluşunda huysuz bir yaşlı adam nişancı – çok sayıda silahla donatılmış hızlı bir tekerlekli sandalye – özel savaşıyla savaşıyor. Bang!

Kahramanın zırhının, hızının ve hasarının efsanevi seviyelerine ulaşmak için kartları, rol yapma oyun stilini (RPG) topla ve yükselt. Bir tavuk göğsü zırhı (ne, ne ?!) size en iyi savunmayı verirken ölümcül bir savaşçı soda çalabilir (ne ?!). Dünyanın en iyi ligine tırmanırken 5 arenada 5 arenada ilerlemek için kupalar topla!

Bu kahramanlar kule savunma bahçıvanlarına dönüştüler. Düşmanları yenerek altın kazanın, silahlı bitkiler satın alın ve onları taktik olarak yerleştirin, kule savunma tarzı. Her bitki bir tuzak veya yem olarak ateş etmek, iyileşmek veya hizmet etmek için evrimleşti. Zafere giden yolu dik ve yıldızlara ulaş!

Online savaş royale heyecanı, 5 vs 5 MOBA oyunları eğlenceli! Bir askıda kalabilir planörle arenaya paraşütle atla ve kavga et! Bir savaş royale oyununda olduğu gibi haritanın etrafındaki gizemli kutuları bulun ve fare kapanlarını ayarlamak, görünmez olmak veya bir tavuk bombardıman filosunu serbest bırakmak için güç-up kullanın. Sadece hayatta kalabileceğiniz nihai hayatta kalma kahramanları için savaşın.

Birlikte çalışın, destekleyin, becerilerinizi birleştirin, savaş arkadaşları edinin ve bu olağanüstü oyunun efsanesi olduğunuzu kanıtlayın. Jungle ve tüm ekip için efsanevi ödüller kazanın. Tank arkadaşınız kara delikten geçebilir (tekrar gelebilir mi ?!) ve gerçek rakipler ve gerçek zamanlı strateji (RTS) maçları ile bu mobil 5vs5 MOBA oyunu savaşında düşman ormanında minyonlarınızı serbest bırakarak düşmanları şaşırtın.

Awakening of Heroes’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir OBB’yi indir

Awakening of Heroes OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.cofagames.aoh” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ekran görüntüleri

Ne var ne yok

  1. SOKAKLAR LAVA EKLENDİ
  2. GELİŞTİRİLEN TEMEL SALDIRI
  3. LATİN AMERİKA SUNUCUSU BAŞLADI
  4. ÇEVRİMDIŞI MAÇ SEÇENEĞİ EKLENDİ
  5. HATALAR DÜZELTİLDİ

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir