Avast Antivirus 6.30.1 Apk Full Mod for Android

Avast Antivirus 6.30.1 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Avast Antivirus
Yayımcı
En son sürüm 6.30.1
Platformlar Android 5.0
Paket içeriği com.avast.android.mobilesecurity

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Avast Antivirus APK’sının en son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Araçlar Android uygulamasıdır ve 100.000.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Avast Antivirus MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 6,047,979 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Android için dünyanın en güvenilir ücretsiz antivirüs uygulaması olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruma sağlayın .

Casus yazılım veya reklam yazılımı bulaşmış uygulamalar cihazınıza indirildiğinde uyarılar alarak gizliliğinizi koruyun. Cihazınızı e-postalardan, telefon aramalarından, virüslü web sitelerinden veya SMS mesajlarından gelen kimlik avı saldırılarına karşı koruyun.

Öne Çıkanlar

  • Antivirus Engine: Casus yazılımlar, Truva atları ve daha fazlası dahil olmak üzere virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı otomatik olarak tarama yapın. Web, dosya ve uygulama taraması tam mobil koruma sağlar.
  • Uygulama Öngörüleri: Cihazınızdaki her bir uygulamayı kullanırken ne kadar zaman harcadığınızı keşfedin ve telefon-yaşam dengenizin kontrolünü geri alın.
  • Gereksiz Dosya Temizleyici: Size daha fazla alan sağlamak için gereksiz verileri, gereksiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, kurulum dosyalarını ve artık dosyaları anında temizleyin.
  • Fotoğraf Kasası: Fotoğraflarınızı bir PIN kodu, desen veya parmak izi şifresiyle koruyun. Fotoğrafları Kasaya taşıdıktan sonra, tamamen şifrelenir ve bunlara yalnızca siz erişebilirsiniz.
  • Web Kalkanı: Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıları ve ayrıca Truva atlarını, reklam yazılımlarını ve casus yazılımları tarayın ve engelleyin (gizlilik ve güvenli web taraması için, örneğin Chrome). Ayrıca yanlış yazılmış URL’leri de düzeltir.
  • Wi-Fi Güvenliği: Herkese açık Wi-Fi ağlarının ve e-posta mesajlarının güvenliğini kontrol edin, güvenle gezinin ve her yerden güvenli çevrimiçi ödemeler yapın.
  • Güç Tasarrufu: Wi-Fi, veri senkronizasyonu, Bluetooth ve ekran ayarları gibi pil tüketen ayarları düzenleyerek cihazınızın pil tüketimini azaltır.

Avast Antivirus APK Mod Son sürümü indirin

Avast Antivirus’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

6.30.1 sürümündeki yenilikler

Genel deneyimi ve uygulamanın performansını iyileştirmek için kararlılık ve hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PLAYit – A New All-in-One Video Player 2.5.8.14 – Multifunctional and smart video player for Android Download

PLAYit – A New All-in-One Video Player v2.5.8.14 – Multifunctional and intelligent video player application …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir