Auto-rotate Control Pro 1.1.3 Apk Mod for Android Download

Kontrol Pro Mod otomatik döndürme bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 270 kişi oy kullandı.

genel bakış

Uygulamamız, tek tek uygulamalar için Android’in otomatik döndürme işlevini etkinleştirmenizi veya devre dışı bırakmanızı sağlar.

YouTube, Netflix ve galeri uygulamaları gibi bazı uygulamalar otomatik döndürmeden yararlanırken, tarayıcı uygulamaları gibi diğerleri en iyi şekilde çalışır.

Android’in her uygulamada otomatik döndürmesini etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak, bunlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir ve ayarları sürekli olarak değiştirmek zorunda kalmadan akıllı telefonunuzu kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Önemli

  • Android’in otomatik döndürme işlevi yalnızca burada belirtilen uygulama başlatıldığında etkinleştirilir.
  • Android’in otomatik döndürme ayarlarını bildirim alanından veya hızlı panelden değiştirirseniz, ayarlar her uygulama için otomatik olarak kaydedilir.
  • Bildirim ekranını ve önceliğini ayarlayabilirsiniz.

İndirme: Auto-rotate Control Pro Mod APK

Auto-rotate Control Pro’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Auto-rotate Control Pro APK hakkında özet

ad Control Pro’yu otomatik döndür
Yayımcı HDM Geliştirici Ekibi
En son sürüm 1.1.3
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir