Auto Chess 1.2.1 Full Apk + Data for Android

Otomatik Satranç Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 211.546 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Auto Chess Mod , Drodo ve Dragonest Co.Ltd tarafından oluşturulan ve Dragonest Co.Ltd tarafından teknik olarak desteklenen yepyeni, son derece rekabetçi bir çok oyunculu online strateji oyunudur. Oyuncular kendi ekonomi sistemlerini kuracaklar ve 8 kişilik son ayakta durma senaryosunda birbirlerine karşı savaşmak için benzersiz birimler kullanacaklar.

Strateji becerilerinizi aynı anda 7 oyuncuya karşı kullanın ve zorluklarınızı gerçek zamanlı olarak uyarlama becerinizi kanıtlayın. ImbaTV, Auto Chess’in küresel e-spor turnuvalarını yönetecek. Nereden olursanız olun, dünyanın her yerinden en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Dünyanın en iyi Otomatik Satranç eSpor ligi seni bekliyor!

Önemli

 • Kahraman kartlarını toplayarak / değiştirerek ve farklı oluşumlar düzenleyerek, 8 satranç oyuncusu önümüzdeki on yıl içinde birincilik ödülü için yarışacak. Milyonlarca oyuncu her gün birbirlerine meydan okuyor ve günümüzde en popüler eğlence oyunlarından biri haline geldi.
 • Gerçek bir adil oyun yapın! Dünya e-Spor Oyunları Dragonest Co.Ltd., Drodo ve lmbaTV tarafından oluşturulur. Milyon Ödül Havuzu bekliyor!
 • Oyuncular Kahramanlarını Paylaşım Cardpool’a rastgele alırlar ve benzersiz stratejilerine göre özel oluşumlar oluştururlar. Evrim, kombinasyon, konum için jokey vb. Stratejilerinizi en iyi şekilde uygulamanızı sağlar. Değişen gelgitlere kimler adapte olacak ve sonuna kadar hayatta kalacak?
 • Nereden geliyor olursanız olun, dünyamıza hoş geldiniz ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun!

İndirme: Auto Chess Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Otomatik Satranç’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir OBB’yi indir

Otomatik Satranç OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.dragonest.autochess.google” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Işık Tanrıçası (Yeni) İlahi Vasfı; rahip
 2. Venomancer (Düzeltilmiş) Goblin, Kira; Falcı
 3. Kum Lordu (Düzeltilmiş) Canavar, Insectoid; katil
 4. Zehirli Solucan (Düzeltilmiş) İnsektoid; Falcı
 5. Bazı hatalar düzeltildi

Otomatik satranç hakkında özet APK

ad Otomatik satranç APK
Yayımcı Dragonest Oyunu
En son sürüm 1.2.1
Platformlar Android 4.1
paket com.dragonest.autochess.google
İndirme: Orijinal Otomatik Satranç APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Seasons of War 8.0.17 Full Apk for Android

Seasons of War 8.0.17 APK + Mod for Android hakkında özet ad Savaş Mevsimleri Yayımcı Imperia Online JSC En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir