Auto Chess 1.1.0 Apk Mod for Android Data Full

Auto Chess 1.1.0 Apk Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 206.230 kişi oy kullandı.

genel bakış

Auto Chess Mod , Drodo ve Dragonest Co.Ltd tarafından oluşturulan ve Dragonest Co.Ltd tarafından teknik olarak desteklenen yepyeni, son derece rekabetçi bir çok oyunculu online strateji oyunudur. Oyuncular kendi ekonomi sistemlerini kuracaklar ve 8 kişilik son ayakta durma senaryosunda birbirlerine karşı savaşmak için benzersiz birimler kullanacaklar.

Strateji becerilerinizi aynı anda 7 oyuncuya karşı kullanın ve zorluklarınızı gerçek zamanlı olarak uyarlama becerinizi kanıtlayın. ImbaTV, Auto Chess’in küresel e-spor turnuvalarını yönetecek. Nereden olursanız olun, dünyanın her yerinden en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Dünyanın en iyi Otomatik Satranç eSpor ligi seni bekliyor!

Önemli

  • Kahraman kartlarını toplayarak / değiştirerek ve farklı oluşumlar düzenleyerek, 8 satranç oyuncusu önümüzdeki on yıl içinde birincilik ödülü için yarışacak. Milyonlarca oyuncu her gün birbirlerine meydan okuyor ve günümüzde en popüler eğlence oyunlarından biri haline geldi.
  • Gerçek bir adil oyun yapın! Dünya e-Spor Oyunları Dragonest Co.Ltd., Drodo ve lmbaTV tarafından oluşturulur. Milyon Ödül Havuzu bekliyor!
  • Oyuncular Kahramanlarını Paylaşım Cardpool’a rastgele alırlar ve benzersiz stratejilerine göre özel oluşumlar oluştururlar. Evrim, kombinasyon, konum için jokey vb. Stratejilerinizi en iyi şekilde uygulamanızı sağlar. Değişen gelgitlere kimler adapte olacak ve sonuna kadar hayatta kalacak?
  • Nereden geliyor olursanız olun, dünyamıza hoş geldiniz ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun!

Otomatik Satranç OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.dragonest.autochess.google” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Stealth’den Spiral Paletli’ye değişen yetenek: Her Base saldırısı düşmandan [3% / 5% / 7%] ATK Hızını çalacak. 25 kata kadar istiflenebilir.
  2. Yetenek süresi: Daha kısa hasar aralıkları ile 10 saniyeden 8 saniyeye.

İndirme: Auto Chess Mod APK

Otomatik Satranç’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir