Auto Chess 1.5.0 Apk Full Data for Android

Auto Chess 1.5.0 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Otomatik Satranç
Yayımcı
En son sürüm 1.5.0
Platformlar Android 4.1
paket com.dragonest.autochess.google

genel bakış

Sevgili dostlar, OBB ile Auto Chess APK’nın son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 5.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Auto Chess MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,1 puan aldı ve toplam 214,233 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Auto Chess Mod , Dragonest Co.Ltd tarafından piyasaya sürülen ve teknik olarak desteklenen, Drodo ve Dragonest Co.Ltd tarafından oluşturulan yepyeni, oldukça rekabetçi bir çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur. Oyuncular kendi ekonomi sistemlerini kuracaklar ve 8 oyunculu bir son adam ayakta senaryosunda birbirleriyle savaşmak için benzersiz birimler kullanacaklar.

Strateji becerilerinizi aynı anda diğer 7 oyuncuya karşı kullanın ve zorluklarınızı gerçek zamanlı olarak uyarlama becerinizi kanıtlayın. ImbaTV, Auto Chess’in küresel e-spor turnuvalarını yönetecek. Nereli olursanız olun, dünyanın her yerinden en iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Dünyanın en iyi Auto Chess eSpor ligi sizi bekliyor!

Önemli

 • Kahraman kartlarını toplayarak / değiştirerek ve farklı dizilimleri düzenleyerek, 8 satranç oyuncusu sonraki on dakika içinde birincilik ödülü için yarışacak. Milyonlarca oyuncu her gün birbirine meydan okuyor ve günümüzde en popüler eğlence oyunlarından biri haline geldi.
 • Gerçek bir adil oyun oynayın! Dünya e-Spor Oyunları Dragonest Co.Ltd., Drodo ve lmbaTV tarafından oluşturulmuştur. Milyon Ödül Havuzu bekliyor!
 • Oyuncular, Kahramanlarını rastgele Paylaşım Cardpool’a alacak ve benzersiz stratejilerine göre özel oluşumlar oluşturacaklar. Evrim, kombinasyon, pozisyon için jokey vb. Stratejilerinizi en iyi şekilde uygulamanızı sağlar. Kim değişen gelgite adapte olacak ve sonuna kadar hayatta kalacak?
 • Nereden geldiğiniz önemli değil, dünyamıza hoş geldiniz ve dünyanın her yerinden oyunculara meydan okuyun!

Auto Chess APK Mod Son Sürüm İndir

Auto Chess’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

Download Auto Chess Mod Apk v1.5.0

Download Auto Chess OBB

Google Play

 

Auto Chess OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
 2. “Com.dragonest.autochess.google” klasörünü çıkartın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.5.0 sürümündeki yenilikler

 • Kafatası Avcısı, temel saldırıları fiziksel hasar [1 Yıldızlı] / büyülü hasar [2 Yıldızlı] / saf hasar veren ve düşmanları kendisine [3 Yıldızlı] saldırmaya zorlayan bir Kirpi çağırır.
 • Mağara Klanı (6): Tüm müttefikler +350 HP kazanır. Ally HP’si, satranç oyuncusunun eksik HP’sinin yüzdesinin 700 katına eşit şekilde artırıldı “

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir