Attempt 1.2.0 Apk- Mod for Android Download

Deneme Mod bir Bulmaca Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 151 kişi oy kullandı.

genel bakış

Zaman seyahat becerilerini test bir bağımlılık bulmaca oyunu.

Önemli

Denemede, güç kesilir ve hedefiniz gücü 44 farklı ve giderek daha zorlu seviyelerde tekrar açmaktır. Normal platform oyununuzun aksine, Attempt bir bükülme ile geliyor – zamanda geri gitmek ve kendinizin başka bir sürümünü kontrol etmek için zaman portallarını kullanabilirsiniz. Bir kerede birkaç görev gerçekleştirmek için bunu kendi yararınıza kullanın. Sadece bir zaman paradoksu oluşturmadığınızdan emin olun!

İndirme: Attempt Mod APK

Deneme sürümünü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. 21: 9 ekranlar için destek eklendi.
  2. Dokunsal geribildirim eklendi
  3. Bazı hatalar düzeltildi

Girişim APK hakkında özet

ad Girişim
Yayımcı Infinity Pi Ltd.
En son sürüm 1.2.0
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir