Assistive Touch 4.7.23 Apk Mod for Android Download

Assistive Touch Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 45.176 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu uygulama, cihaz yöneticisi izinlerini kullanır. Sadece kilit ekranı özelliği ve 9.0’ın altındaki android sürümü kullanılırken kullanılır.

Bu uygulama erişilebilirlik hizmetlerini kullanır. Yalnızca otomatik tıklama ve genel tuş işlemi için kullanılır. Bu işlemleri gerçekleştirmek için bu izni vermeniz gerekir.

Android için Yardımcı Dokunuş. Akıllı telefonunuz için bir bakım sekreteri. Telefonunuzu daha hızlı ve daha kolay kullanmanıza yardımcı olun. Aynı zamanda, ekran kaydı, ekran yakalama, telefon artırma (bellek temizleme), müzik kontrolü, küresel jest işlemi, otomatik tıklatma gibi güçlü özelliklere sahiptir.

Önemli

 • Fiziksel düğmelerin ömrünü uzatmanıza yardımcı olmak için fiziksel düğmeler (güç, geri, ana sayfa düğmesi, son programlar vb.)
 • Kök gerekmez, hızlı ve yüksek tanımlı ekran kaydının birden fazla yolu, filigran yok, zaman sınırı yok, duraklama desteği, ekran kaydı sırasında ekran çizimi desteği ve ekran kaydı sırasında kamerayı açma desteği.
 • Kök gerekmez, ekran görüntülerini hızlı bir şekilde almanın birden fazla yolu ve ekran görüntülerini düzenlemeyi (fırçalar, mozaikler, kırpma vb.) Destekler. Ekran görüntülerinin kalitesini ve biçimini özelleştirmek ve kaydetme yolunu özelleştirmek için destek.
 • Müzik kontrolü: Müzik çalar uygulamasını açmadan kontrol edin, şu anda müzik çalan uygulamayı herhangi bir arayüze, önceki ve sonraki şarkıya tek bir dokunuşla kontrol edebilir, oynatabilir ve duraklatabilir ve hatta çalma ilerlemesini kontrol edebilirsiniz.
 • Telefon artırma: belleği hızlı ve derinlemesine temizlemenize ve gereksiz işlemleri öldürmenize yardımcı olur. Telefonunuzu hızlandırın.
 • Ekran görüntüsü alırken durum çubuğunu ve gezinme çubuğunu otomatik olarak kırpın. (Bu özellik gelişmiş bir sürümdür ve ödeme gerektirir)
 • Kilit ekranı, parmak izi kilidini destekleyin.
 • Ses kontrolü (özelleştirilebilir ses kaynağı ve ses kontrolü arayüzü). Tek dokunuşla telefonun sesini kapatma ve medya sesini kapatma.
 • Wifi, bluetooth, ekran otomatik döndürme, uçuş modu, veri akışı, ekran parlaklığı ve diğer anahtarlar hızla ayarlanır. Hızlı ayarlar için sistem ayarları arayüzünü açmaya gerek yoktur.
 • El feneri
 • Yüzen düğmelerin ve yüzen pencerelerin stilini ve düzenini özelleştirin, daha güzel ve ücretsiz
 • Sık kullandığınız uygulamaları sık kullanılanlar paneline ekleyin ve hızlı bir şekilde uygulamaları başlatın
 • Otomatik tıkırtı (android 7.0 +, Kök gerekmez), tam otomatik otomatik tıklama, oyun asistanı olarak kullanılabilir, vb.
 • Küresel hareket işlemini destekleyin ve tam ekran yerel hareket işleminden daha zengin ve akıcı bir deneyimin tadını çıkarın. Özel küresel hareketleri destekleyin, isterseniz geri tuşu, ekran görüntüsü, ekran kaydı veya el fenerini açın.

İndirme: Assistive Touch Mod APK

Assistive Touch’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Müzik fonksiyonu optimizasyonu
 2. Ekran görüntüsünde küçük resim görüntüsünü devre dışı bırakma seçeneği eklendi
 3. Ekran kayıt deneyimini optimize edin
 4. Bazı cep telefonlarının ekran görüntüsünü harici SD karta kaydedememesi sorununu giderin
 5. Hızlı başlatma uygulaması özelliği ekle

Yardımcı dokunmatik hakkında APK

ad Yardımcı dokunmatik
Yayımcı beyondsw.assistive
En son sürüm 4.7.23
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir