Asphalt Nitro v1.7.4a Full Apk

Gameloft Ürünleri

asphalt full Gameloft, çoğu kullanıcının aşina olduğu dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biridir. Şirket ayrıca Android işletim sistemi için oyunun piyasaya sürülmesi üzerinde çalışıyor ve deneyime göre, bu şirketin adıyla dekore edilmiş oyunlar en iyi ve en güzel oyunlar arasında. Gameloft tarafından sunulan oyunlardan birkaçını adlandırmak istiyorsak, Gangster Vegas  ,  Modern Combat  ,  Blackbird  Hunter  ,  Iron Man  ,  Army Brothers  ve her biri en popüler sistem oyunlarından biri olan yüzlerce diğer oyundan bahsedebiliriz  . Onlar Android ajanı.

Öznitellikler:

  • Mükemmel ve çarpıcı grafikler
  • Mükemmel makine performansına sahip çok düzgün kontrolör
  • Farklı ve çok lüks arabalar var
  • Çok şaşırtıcı parkurlarda sürüş
  • Rakiplerle rekabet et ve onları tozda bırak!

Asphalt Nitro oyununun tanıtımı ve gözden geçirilmesi

Asfalt oyunları serisi ünlü konsol Gameloft tarafından çeşitli konsollar ve işletim sistemleri için piyasaya sürülen bir başka oyundur ve neyse ki bu oyun cep telefonları için de mevcuttur. Gameloft, Mac işletim sistemi için Asphalt 6: Adrenaline adlı asfalt oyununun ilk sürümünü yayınladı. Bu oyunun alınmasının ardından Gameloft, Windows için Asphalt 7: Heat oyun serisini yayınladı ve bu sürüm, Windows Mağazası’ndaki Windows işletim sistemi için mevcut olan ilk sürümdü.

Bundan sonra, asfalt oyunu çok popüler oldu ve akıllı telefonların ve yeni konsolların piyasaya sürülmesiyle, bu işletim sistemlerinin belirtilen işletim sistemleri için piyasaya sürüldüğünü gördük. Bu şekilde, kullanıcılar cep telefonlarında “asfalt” adı altında araba yarışı yarışmaları tarzında benzersiz ve heyecan verici bir oyuna sahip oldular ve belki de bu oyunun popülerliğinin bir kısmı, piyasaya sürülmesinden dolayı düşünülebilir. Android ve iOS işletim sistemleri. .

Bugüne kadar, asfalt oyununun farklı versiyonları farklı başlıklar altında piyasaya sürüldü ve Gameloft son zamanlarda oyunun Asfalt Nitro adlı yeni bir versiyonunu yayınladı   . Asphalt Nitro’da farklı arabalar arasında yarış oyunları ve heyecan verici sürüş yarışları göreceksiniz. Rakiplerinizin önüne daha yüksek bir hızda çıkmaya ve bitiş çizgisine onlardan daha çabuk ulaşmaya çalışmalısınız.

Asphalt Nitro oyununa göz atın

Asphalt Nitro’da, favori arabanızı seçtikten sonra oyuna otomobiller arasından gireceksiniz. Her biri kendine özgü bir özelliğe sahip olan bu oyuna farklı arabalar dahildir. Arabayı seçtiğiniz bölümde, doğru arabayı seçebileceğiniz güç, araba hızı, gücü, kontrol seviyesi vb.Dahil olmak üzere otomobil hakkında tam bilgi de belirtilmiştir.

Oyundaki tüm arabaların hepsi çok çekici ve güzel ve çarpıcı bir görünümle tasarlanmıştır. Tabii ki, oyunun başında tüm arabaları kullanamayacağınız ve bazılarını kullanamayacağınız belirtilmelidir. Bir araba nasıl satın alınır, çeşitli yarışmalara katılacaksınız ve oyunu kazanarak puan (para) kazanarak kilitli aracı açabilirsiniz (satın alabilirsiniz).

Oyun sırasında arabanızı kişiselleştirebilir ve sizin için tasarlanan çeşitli eşyaları kullanarak kişisel zevkinize getirebilir ve hatta güçlerini artırabilirsiniz.

Asfalt Nitro oyun grafiklerine göz atın

Yarışmaları farklı pistlerde takip edebilirsiniz. Asphalt Nitro’da göreceğiniz yarışmalar size farklı ve güzel ortamlar gösterecek. Bu oyundaki pistler çok standart olacak şekilde tasarlandığından, çok gerçek bir araba yarış pistinde sürüş yaptığınızı düşünürsünüz. Oyun ayrıca mükemmel ve sorunsuz bir şekilde tasarlanmıştır, böylece arabaları kolayca kontrol edebilirsiniz.

Gameloft tarafından yayınlanan diğer oyunlar gibi Nitro Asphalt’ın harika grafikleri var. Oyun ortamı, arabalar, yarışmalar ve benzeri çok gerçekçi ve ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da benzersiz bir araba yarışı yarışının deneyimini simüle eder, böylece bir arabanın direksiyonunun arkasında olduğunuzu hayal edebilirsiniz. Şimdi sürüyor. Ayrıca yarış tarzı oyunların hayranıysanız ve benzersiz bir sürüş yarışması yaşamak istiyorsanız, nitro asfaltı hiçbir şekilde kaçırmamanızı öneririz.

İpuçları:

  1. Bu oyun veri gerektirmez.
  2. Oyun çevrimdışı olarak çalıştırılabilir.
  3. Oyun çökerse, Uygulama bilgileri bölümüne gidin ve oyun verilerini silin. Bu işe yaramazsa, oyunu düzenlemenin tek yolu Şanslı  Yama kullanmaktır  .
  4. Bir lisans sorunu varsa, yamalı sürümü yükleyin.

Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

4.4 Toplam 1.4M 51.0M4165.8K379.6K233.2K1120.9K

Doğrudan bağlantılı dosya indirme

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı farklı keydet butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Normal sürümü indirin – boyut: 44.99 MB

Düzenli sürümü indirin (yamalı) – Boyut: 47.58 MB

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir