Asphalt 9: Legends Apk Mod Full indir

Asphalt 9: Legends Mod Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 1.297.108 kişi oy kullandı.

Vitese girin ve Asphalt 8: Airborne’un yaratıcılarından bir sonraki Asfalt Efsanesi olmak için dünyanın en iyi, korkusuz sokak yarışçısı profesyonellerini alın.

Asphalt 9: Legends , Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü otomobil üreticilerinden başka hiçbir oyunda bulunmayan, sürmeniz için gerçek bir hiper otomobil listesi içeriyor. İhtiyacınız olan rüya arabasını seçmekte ve dünyanın dört bir yanındaki rakip hız makinelerine karşı muhteşem konumlarda yarışmakta özgürsünüz. Parçanın Efsanesi olmak için hızlı piste çıkın ve sınırlarınızı toz içinde bırakın!

Önemli

  • Her bir yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren titizlikle ayrıntılı gerçek arabalar, havalı HDR teknikleri ve çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle kendinizi en gerçekçi gerçekçi arcade yarış oyunlarından birine bırakın.
  • 50’den fazla dünyanın en iyi hız makinesini topla Her serin araç, estetiğine ve bugüne kadar herhangi bir Asfalt oyununun en arzu edilen dizilişinde ihtiyacınız olan en iyi sürüş performansına göre dikkatle seçildi.
  • Aracınızın tam rengini ve malzemesini tanımlamak için yeni araba düzenleyicisini kullanın. Pistte en iyi şekilde görünmek için Jantların rengini ve daha fazlasını da seçebilirsiniz.
  • 60’dan fazla sezonu ve 800 etkinliği tamamlayarak Kariyer modundaki sokak yolculuğunuza başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda dünyanın her yerinden 7 rakibe karşı yarışarak gerçek bir Asfalt yarışçısı efsanesi ol.
  • Aracınızı ses bariyerini kırmak için ihtiyacınız olan maksimum hız artışı için nihai Nitro Darbesini ortaya çıkarmak için nitro’nuzu şarj edin! Çok oyunculu veya AI rakiplerinizi şık bir şekilde indirmek ve arkanızdaki yankıyı izlemek için istediğiniz zaman 360 ° yapmak için frene iki kez dokunun!
  • Arcade eğlencesine ve hızlı hıza odaklanmak için zihninizi serbest bırakmak için araba direksiyonunu kolaylaştıran yeni bir sürüş kontrol şeması olan yenilikçi TouchDrive’da ustalaşın.

Asphalt 9: Legends Apk 

Asphalt 9: Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir

OBB indir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir