Aşırı Araba Sürüş Simülatörü Mod Apk

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü Mod Apk çok sayıda otomobil üzerinde sürüş harika bir simülatör android sporudur, muhtemelen çok sayıda çukur ve farklı engellere sahip yollara ek olarak, muhtemelen otomobillerle tıkanmış bir metropolde cadde sürüşü olacaktır. Sporda birkaç sürüş modu vardır. Ön serbest mod, tam burada metropol yollarında deneyimleyebilir, araziyi ve rotaları araştırabilirsiniz. İkincil alanda, haritada kanıtlanmış işaretlere gitmek şarttır. Üçüncü mod da ilk mod gibidir, ancak ziyaretçiler için.

Oyuncu, otomobilin içinde olup bitenleri, otomobilin içinde olduğu gibi, otomobilin üstündeki kaputtan da izleyebilir. Oyun içi forexte kilometre veya kazanç birikimi boyunca farklı otomobiller gibi görünecektir. Yanı sıra, kasaba toplanması gereken her türlü sıçrama tahtası ve dağınık ikramiye vardır. Belirli bonusların doğru miktarı yeni otomobiller açar. Uygulama, şovdaki düğmeler veya bir ivmeölçer tarafından gerçekleştirilir. Hiçbir abartı olmadan kusursuz tasarlanmış fizik. Otomotiv genellikle gerçekçi olmayan sürüklenir, her moda tamamen farklıdır. Park frenini tam hızda etkinleştirmeye izin verilir. Bir spor faaliyetleri otomotiv kabinindeyseniz, anında off-road katlayabilirsiniz.

Android için Aşırı Araba Sürüş Simülatörü heyecan verici bir otomotiv sürüş simülatörü. Sporda arsa yoktur. Katılımcı dijital metropolde yolculuk etmeli ve kilometrelerce rüzgar yapmalıdır. Sporun belirli bir işlevi, son otomobillerin edinilmesinin tam olarak kat edilen belirli bir mesafe boyunca gerçekleştirilmesidir. Bu tür girişimler için nadir bir cevaptır. Otomobil çeşitlerinin çok büyük olduğunu, her oyuncunun tarzına göre bir demir at keşfedeceğini belirtmek gerekir.

Kişi binici yeteneklerini üç modda kontrol edebilir: ücretsiz sürüş, sokakta ziyaretçilerin varlığıyla sürüş ve bir süre seviyeden seviyeye yolculuk. Yönetim dijital tuşlarla gerçekleştirilir. Dijital kamera görüntüsünü şovdaki ilgili düğmeyi acil olarak da değiştirebilirsiniz. Grafikler oldukça iyi. Şehir yapısı, otomotiv modaları gibi sağlam bir şekilde tasarlanmıştır. Kaza durumunda, kişinin makinesinde ezikler görünecektir, ki bu oldukça makul görünmektedir. Extreme Car Driving Simulator, takipçilerin dijital megakentlerle sürmek isteyecekleri mükemmel bir otomotiv simülatörüdür.

Bir yarış otomotiv simülatörü. Bu spor, otomotiv imha ve yönetiminin muhteşem fiziğine sahiptir. Bu sporda, polis otomobillerinin ve farklı otomobillerle çarpışmaların peşinde koşmaktan korkmamakla birlikte, şehir sokaklarında bir yarış otomobili sürmek için ideal bir olasılığa sahip olmalısınız. Otomotivinizdeki her türlü yaralanmaya neden olan çeşitli engeller karşısında hızlanın ve sürükleyin, tanınmasını değiştirerek. Bu makul simülatör, iyi grafikler ve otomotivi tamamen farklı açılardan gözlemleme gücüyle sizi memnun edecektir.

Stilin tüm sevgilileri arasında inanılmaz bir ün kazandıran ve asla sadece zarif bir yarış girişimi. Birçok farklı video oyunu, geniş açık alanlara ve farklı niteliklere ek olarak çarpıcı grafikler, kullanışlı kontroller, çok sayıda araç, modernleşme potansiyeline sahiptir. Ancak burada inşaatçılar, bu seçeneklerin ölçekleri ve gelişmişlik aşamalarından anında etkilenmesi için tüm parçaları yaptılar. Bu nedenle, başka bir kişi iyi eğlence potansiyeli arayışındaysa, Extreme Car Driving Simulator’u not etmeleri gerekir.

2014 yılında en etkili yarış spor simülatörü olarak kabul edildi ve günümüze kadar yüksek kaliteli ve dikkat çekici bir yarış simülatörü. İstediğiniz otomotiv tekerleğinin arkasına geçin ve şehir, havaalanı, çöl yollarının yanında sürün. Metropol içinde sürüşün temellerini ihlal ederseniz, polisler tarafından her zaman takip edilebilirsiniz ve bunu bir spor faaliyetleri otomotiviyle yapmak potansiyel olmayacaktır. APK MOD Extreme Car Driving Simulator , ilgili video oyunlarından tamamen farklıdır, spor, bu tür video oyunlarında genellikle eksik olan doğru mantıklı davranışa sahiptir, spor, bu tür video oyunlarının tüm takipçilerini çekebilecek en kaliteli bir yöntemle de yapılabilir .

Tarzın tüm sevgilileri arasında inanılmaz bir ün kazandıran ve asla sadece zarif bir yarış girişimi. Birçok farklı video oyunu, geniş açık alanlara ve farklı niteliklere ek olarak çarpıcı grafikler, kullanışlı kontroller, çok sayıda araç, modernleşme potansiyeline sahiptir. Ancak burada inşaatçılar, bu seçeneklerin ölçekleri ve gelişmişlik aşamalarından anında etkilenmesi için tüm parçaları yaptılar. Bu nedenle, başka bir kişi iyi eğlence potansiyeli arayışındaysa, Extreme Car Driving Simulator’u not etmeleri gerekir.

Download links

Mod Apk

Mirror #2 (MOD)

Mirror #3 (MOD)

Google Play da indir Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Pocket Rally 1.4.0 – popular rally rally game for Android +mod Full Download

Pocket Rally v1.4.0 + Mod – Andrew’s popular car and rally game + regular version trailer + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir