Ash of Gods: Tactics 1.7.18 Apk Data for Android Full

Ash of Gods Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 2.899 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yanan yıldızın yere çarptığı günü hatırlıyorum. Müreffeh ülkeler yok edildikten ve şehirler harabeye indirildikten sonra binlerce insan öldürüldü… Uzun zaman önceydi. Şehirler yeniden inşa edildi ve insanlar barışçıl hayatlarına döndüler. Ama Reaping’in yaklaştığını biliyorum.

Terminum dünyası savaşın kenarında. Hissediyorum. Çok kan akacak. Geliyorlar. Ve ölüm onları takip eder.

Ama henüz umut var. Acımasız kaderi değiştirme şansı. Bu dünyanın yok olduğunu görmek istemiyorum. Ve bu zor ve tehlikeli macerada yardımına ihtiyacım var. Bana katılacak mısın?

Ödüllü Ash of Gods için bir prequel : Redemption burada!

Partinizi toplayın, yönetin, birimleri kendi tarzınızda düzleştirmek için kiralayın ve eğitin. Karakterlerinizi daha güçlü hale getirmek için güçlü eserler bulun ve satın alın, rakiplerinizi bir savaş alanında şaşırtmak için büyülü kart destesini tamamlayın ve yolunuzu birçok zor dövüşte ve Reaping ile yüzleşmek için benzersiz stratejiler oluşturun.

Önemli

 • Üç zorluk seviyesi ile 24 hikaye modu savaşları. Hepsini yenebilir misin?
 • PvP modu: güçlü bir takım oluşturun ve merdivenin zirvesine çıkmak ve en iyiler arasında yer almak için diğer oyuncularla rekabet edin
 • Partinizi benzersiz kılın: birimleri eğitin ve yenilerini kiralayın, eserler satın alın ve stratejiniz için mükemmel olan bir dizi sihirli kart toplayın
 • Güzel bir çarpıcı 2D elle çizilmiş grafikler ve rotoskop animasyonu
 • Ash of Gods: Redemption’un hikayesi olan büyüleyici bir hikaye

Ash of Gods OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.aurumdust.ashofgods” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne çıkartın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Ekstra PvP sezon kuralları eklendi.
 2. PvP mevsimleri için kozmetik ödüller eklendi.
 3. Posta sistemi eklendi.
 4. Güverte yöneticisi eklendi. Güverte imalatçınızdaki “Güverte” düğmesine tıklayın.
 5. Şimdi avatar, takma ad ve kozmetik öğeleri değiştirebilirsiniz. Ana Şehir ekranındaki karakter avatarınıza basmanız yeterlidir.
 6. Oyun kararlılığı geliştirmeleri.

İndirme: Ash of Gods Apk MOD Full

Ash of Gods’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
Google play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir