Aroundsound 0.9.8 Apk Mod for Android Full

Aroundsound Mod bir Müzik ve Ses Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 212 kişi oy kullandı.

genel bakış

Etrafında ses kullanarak günlük hayatınızın anlarını yakalamak ve paylaşmak için en kolay yoludur!

Ses kaydı yapın, başlık ve açıklama ekleyin, ardından arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın.

Bir koleksiyon oluşturabilir ve arkadaşlarınızı ve ailenizi kendi seslerini yorumlamaya veya eklemeye davet edebilirsiniz. Zamanı durduramayız, ancak ses özel anları benzersiz bir şekilde yeniden yaşamamıza yardımcı olur – vurgular ve anlar arasındaki geçişler.

Önemli

  • Sizinle paylaşılan kayıtların tümü gelen sesler koleksiyonunuza kaydedilir
  • Sesleri koleksiyonlar halinde düzenleyin ve başkalarını paylaşılan koleksiyonunuzu duymaya ve katkıda bulunmaya davet edin.
    Yeni bir şey eklediğinizde, tüm üyelere bildirim gönderilir ve kendi ses kayıtlarını yorumlayabilir ve ekleyebilir.
  • Sesleriniz güvenli bir şekilde bulut depolama alanına yedeklenir (Google bulut kullanıyoruz) ve herhangi bir cihazdan erişilebilir.
  • Uygulama, seçerseniz konum bilgilerinize erişmek ve seslerinize eklemek için izninizi isteyecektir.
  • Aroundsound Premium’a abone olun ve gelişmiş özellikler ve daha fazla bulut senkronizasyonu depolama alanı ile tam kapasiteye erişin.

İndirme: Aroundsound Mod APK

Aroundsound’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Koyu Gri ve Koyu Çivit deneyin!
  2. Önemli Anları güncelledik ve Pinler olarak yeniden adlandırdık – kayıtlarınızın önemli anlarını işaretlemek ve bunlara notlar eklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
  3. Pinlerinizi ve Notlarınızı yerleştirmek için her iki sayfayı da güncelledik. Artık kayıt sırasında notlarınız üzerinde de çalışabilirsiniz.

Etrafında Özet APK

ad Aroundsound
Yayımcı Gritstone Studios Ltd.
En son sürüm 0.9.8
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir