Army vs Zombies 1.0.7 Full Mod APK

Army vs Zombies hakkında özet

ad Ordu vs zombiler APK
Yayımcı VGames Stüdyoları
En son sürüm 1.0.7
Platformlar Android 4.0
paket com.vmoga.hoaquavn
İndirme: Original Army vs Zombies APK

Ordu vs Zombies Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 47.446 kişi oy kullandı.

Oyun saldırı ve savunma, benzersiz karakterler, birçok oyun modları, Lider kurulu Online birleştirir Online oyuncular dünya çapında onur, size Mobil büyük bir Kule Savunma oyunu getirecektir.

Askerler kur, askerlere zombilere karşı şiddetli savaşta liderlik yap. Ordu vs Zombies Mod , Ordu binası ve Genel dövüş gibi taktik unsurları bir araya getiriyor.

Önemli

  • Klasik modda savaşın
  • Bulmaca Modunda Beyin Fırtınası
  • Hayatta Kalma Modundaki Zorluk
  • Her zaman yanında olan cesur ve sadık bir ordu kur
  • Güç toplamak için toplamak ve değiştirmek için birçok öğe
  • Birçok zombi zamanla güç kazanır

Army vs Zombies’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir