Army Men Strike 3.31.0 Apk + Mod for Android

Army Men Strike Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 615.441 kişi oy kullandı.

genel bakış

Çocuk gibi oynayın, sınırsız bir savaşta bir erkek gibi savaşın! Tarihin en etkili ordusunu kurmak için askerleri topla ve eğit! Aksiyon dolu bu strateji oyununda en iyi savaşçılara komuta edin!

Kaptan, kötü sarı ordu kapınızda ve yeşil askerlerinizden daha fazla! Savaşa hazırlanmalıyız! Askeri istilaya karşı asker ve tank topla, eğit ve gönder!

Army Men Strike Mod , gerçek zamanlı strateji, kule savunma, kaynak kontrolü ve simülasyon oyunlarını mobil bir deneyim haline getiren nihai savaş oyunudur! Çocukluğunuzun oyuncak ordusuna dayanarak, bayraklarınızı düşmana karşı savunmalı ve yeşil ordunuzla kötü sarı oyuncak savaşçıları arasındaki minyatür Dünya Savaşı’nı kazanmak için güçlü bir taktik kombinasyonu kullanarak saldırmalısınız! RTS savaşında destansı bir yeşil asker ordusu, uzaktan kumandalı uçaklar, transformatörler ve daha birçok oyuncak yönet! Kendinizi sarı asker ordusunun işgaline karşı koruyun ve stratejinizi test edin! En iyi hayatta kalma taktiklerini kullanmak kazanmanın tek şansı!

Harika bir savaş oyunu yaşayın, oyuncak askerlerinizi toplayın, bölge kazanmak için surlar inşa edin ve bu savaş simülatöründe muzaffer olun! Bu gerçek zamanlı askeri strateji mücadelesinde düşmanınızı hedefleyin, savaşçılarınızı kule savunma savaşları ile geçirin, zafere kadar bölgenizi genişletmek ve bu hikayede prestij ve zafer kazanmak için diğer oyunculara karşı yarışın! Düşmanınızı umutsuz hale getirin!

Savaş alanına gidelim ve askeri fetihlere başlayalım!

Önemli

  • Evinizde minyatür RTS savaşı yapın – her ev eşyası bu oyuncak dünyasında benzersiz bir işleve sahiptir!
  • Yatak odanızda bir karargah oluşturun, servetinizi hazineniz olarak kullanın, kaynakları küçük treninizle taşıyın ve mıknatıslarla metal toplayın.
  • Mutfakta, oturma odasında ve hatta banyoda düşmanlarla savaşın!
  • Maceracı ve eğlenceli savaş alanları savaşı ilginç ve eğlenceli hale getirir!
  • Ordunu yönet ve oyuncak savaşının başlamasına izin vermek için elit oyuncakları kahraman olarak topla!
  • Her savaş alanı için en iyi orduyu kurmak için stratejiyi kullan
  • Yeşil ordu askerlerinizi alevli silahlara, keskin nişancılara, tanklara, topçu birimlerine ve daha fazlasına yükseltin ve tanıtın!
  • Düşmanlarına saldırmak için stratejik bombardıman uçakları tasarla ve topla!

İndirme: Army Men Strike Mod APK

Army Men Strike’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir