Armed Heist 1.1.42 Apk +Full Mod for Android

Armed Heist Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 109.475 kişi oy kullandı.

genel bakış

Silahlı Soygun, oyuncuların destansı bir suç çılgınlığına katılmalarını sağlayan aksiyon dolu bir atıcıdır. Soymak bankalar hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

CRIME MAP çok çeşitli dinamik işler sunar ve oyuncular küçük kuyumcu isabetlerinden büyük banka kasalarına sahip büyük lig soygunlarına kadar her şeyi seçmekte özgürdür.

İlerledikçe işler daha büyük, daha iyi ve daha ödüllendirici hale gelir. Daha fazla para kazanmanın yanı sıra, rütbeleri tırmanmak ve efsanevi bir suçlu olmak, gördüğünüz en çılgın modifiye silahları inşa etmenizi sağlayan bir silah özelleştirme sistemi geliyor.

Önemli

 • SUÇ HARİTASI – Dinamik iş veritabanı, oyuncuların küçük isabetlerden büyük lig soygunlarına kadar mevcut işleri seçmesini ve seçmesini sağlar.
 • SİLAHLAR VE DEĞİŞİKLİKLER – Keskin nişancı ve saldırı tüfeklerinden kompakt SMG’lere kadar her şeyi kapsayan 30’dan fazla benzersiz silahla. Bir favoriye yerleştikten sonra, silahınızın performansını etkileyecek yerler, baskılayıcılar, kavramalar, variller, stoklar ve daha fazlası ile değiştirebilirsiniz. Ayrıca tamamen estetik geliştirmeler var, her silahın çok çeşitli derileri var.
 • MASKELER – Çok çeşitli maskeler arasından seçim yapabilirsiniz. Bir sonraki soygundan önce bir tane taktığınızdan emin olun!
 • DİNAMİK SENARYOLAR – Hiçbir soygun iki kez aynı şeyi oynamaz. Her senaryo, nasıl oynadığınıza bağlı olarak farklı olacaktır.
 • Kendi organizasyonunuzu oluşturun veya diğer Heisters ile takım kurmak için bir organizasyona katılın!
 • Birlikte çalışın ve muhteşem Organizasyon ödüllerini alın
 • Organizasyon sohbetindeki diğer oyuncularla iletişim kurmanın yanı sıra diğer üyelerinize eşya talep etme / bağış yapma.

İndirme: Armed Heist Apk APK

Silahlı Soygun’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Silahlı Soygun OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.sozap.badmen” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Çok nadir durumlarda silahların sıfırlanmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 2. Günlük hediye sıfırlamasının olması gerektiği gibi çalışmamasına neden olan bir hata düzeltildi.

Silahlı soygun hakkında özet APK

ad Silahlı Soygun Modu
Yayımcı Sozap
En son sürüm 1.1.42
Platformlar Android 5.0
paket com.sozap.badmen
İndirme: Orijinal Silahlı Soygun APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ONE PIECE Bounty Rush 62100 – Android pirate battle fighting game Full Download

ONE PIECE Bounty Rush v62100 – a fascinating and fun action game “Battle of pirates” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir