Armajet 1.13.1 Apk +Full Mod for Android

Armajet Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 11.968 kişi oy kullandı.

genel bakış

Armajet Apk hızlı üç dakikalık turlarla 4v4 arena atıcı! Bu hızlı aksiyon oyununda arkadaşlarınla ​​takım kur veya solo git!

Önemli

Kendi partinizi oluşturun veya bir arkadaşınızın partisine katılın! Bu dünya arenalarından birlikte ateş edin ve kontra takımlarıyla savaşın! Takım PvP savaşı en iyisi!

Yakın mesafeli PvP savaşını mı yoksa uzaktan ölümcül olmayı mı tercih edersiniz? Çok amaçlı bir otomatik tüfek seçin, uzun menzilli keskin nişancı tüfekleriyle güvenli savunma pozisyonları seçin veya egzotik alevli silahlarla hasara yol açın. Sizi harekete geçirecek 700+ silah moduyla, asla seçeneklerin dışında kalmayacaksınız!

Kilidi açmak için yüzlerce deriyle şık uç! Jackal ile gökyüzünde sinsi ol, düşmanlarını Umeko ile suikast et ve takımın onurunu Ramirez olarak savun!

Cömert paketler, pilotlar, silahlar, deriler, jet parkurları ve daha fazlasını açmak için turlar kazanarak Valor Road’da ilerleyin!

İnanılmaz uçuş takımı ve silah detayları ile savaşın, 32 Kanal ses ve kulaklarınızı eritecek gezegen sallayarak 5D Ses Efektleri ile SONIC ECSTASY’yi yaşayın!

Klanınızı oluşturun, pilotlar alın veya birlikte organize etmek, sosyalleşmek ve rekabet etmek için mevcut bir klana katılın.

İndirme: Armajet Mod APK

Armajet’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Armajet oyuncuları, efsanevi davul ve bas grubu NOISIA tarafından üretilen yepyeni orijinal müziği deneyimleyecek! NOISIA’nın Armajet için özel olarak oluşturduğu yoğun çok oyunculu dövüşten esinlenilen 5 parça “The Ascent” (Ana Tema), “Decloak”, “Hardskin”, “Vaporized” ve “Wallhack” ile jetpack savaşına hazır olun!

Armajet APK hakkında özet

ad Armajet Mod
Yayımcı Süper Bit Makinesi
En son sürüm 1.13.1
Platformlar Android 6.0
paket com.superbitmachine.armajet
İndirme: original Armajet APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Cyber ​​Dead 1.0.50.01 -Cyber ​​Dead: Iron Zombies Squad +Mod Download

Cyber ​​Dead v1.0.50.01 + Mod – Cyber ​​Dead game: Iron Zombie Squad Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.