Arcane Legends 2.7.2 Apk Mod for Android Download

Arcane Legends Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 397.196 kişi oy kullandı.

genel bakış

Arcane Legends Mod , hem tabletler hem de telefonlar için mükemmel, mobil cihazlarda en iyi fantezi aksiyon RPG ve MMORPG oyunudur! Bu MMO’da zindanlarda maceraya atıl ve patronlarla savaş, ganimet bul, loncalara katıl ve evcil hayvan topla. Spacetime Studios’un bu büyük ödüllü oyununda nefes kesici 3D dünyasını arkadaşlarınızla keşfedin.

Karakterinizi oluşturun ve çevrimiçi ve eş zamanlı olarak diğer binlerce oyuncunun yanında gerçek zamanlı olarak görev alın. Ejderhalar, orklar ve Arlor krallığını yok etmeye çalışan diğer kötü güçlerle savaşırken, görevleriniz sizi ve arkadaşlarınızı kaleler, ormanlar ve zindanlardan geçirecektir.

Önemli

  • Üç farklı sınıf, onlarca beceri ve kahramanınızı özelleştirmek için binlerce öğe.
  • Görevlerde size yardımcı olan mistik evcil hayvanları toplayın ve büyütün.
  • Binlerce efsanevi silahı ve eşyayı yağmalayın.
  • PvE kampanyasında diğer kahramanlarla işbirliği yap
  • Üç PvP modunda rekabet gücünüzü artırın: bayrağı, ölüm maçını ve düelloları yakalayın

İndirme: Arcane Legends Apk APK

Arcane Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Arcane Legends hakkında özet APK

ad Gizemli efsaneler
Yayımcı Spacetime Studios
En son sürüm 2.7.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Block Story Premium 13.0.8 -“Block Story” role-playing game for Android+Mod

Block Story Premium v13.0.8 + Mod – Popular and entertaining role-playing game Blocks Story Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir