ARC Weather Forecast 2020 1.20.03.14 Apk -Mod for Android Dowwnload

ARC Hava Durumu 2020 Mod Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 15 kişi oy kullandı.

genel bakış

ARC Hava Durumu 2020, nerede olursanız olun, ulusal hava durumu servisinden doğru hava durumu bilgileri sağlar. Bugün hava durumu, yarın hava durumu, bu hafta hava durumu… Saatlik hava durumunu göreceksiniz.

Ayrıca, uygulamayı açmadan bile hava tahminini kontrol edebilirsiniz. Görsel olarak çekici bir widget kolayca ekranınıza entegre edilebilir. Ayrıntılı bir tam boyutlu widget seçin veya yalnızca gerekli hava durumu bilgileriyle ana ekranınızı olabildiğince temiz tutun.

Önemli

Hava Durumu Tahmini – Hava Durumu Radarı, doppler radarından bulunduğunuz yerin etrafında animasyonlu hava durumu radarını görüntüleyen hızlı, kullanımı kolay bir hava durumu radarı uygulamasıdır. Rüzgar, sıcaklık, basınç, yağmur, bulutlar ve dalga alanlarını içeren en son radar haritasına bakın.

Hava Durumu, hava widget’larının ana ekranınızı, basit hava durumu bilgilerini, günlük ve saatlik tahminleri dekore etmek için geçerli konumdan geçerli sıcaklığı, saati ve tarihi görüntüleyebilir.

Sıcaklık (C / F), Zaman formatı (12h / 24h), Yağış (mm, inç), rüzgar hızı (km / s, mi / s, m / s), basınç (mmHg, hPa, mbar)

İndirme: ARC Weather Forecast 2020 Apk APK

ARC Hava Durumu 2020’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

ARC Hava Durumu 2020 APK hakkında özet

ad ARC Hava Durumu 2020
Yayımcı appspro mobile
En son sürüm 1.20.03.14
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir