AppBlock 4.3.8 Apk for Android Full

AppBlock Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 28.383 kişi oy kullandı.

genel bakış

Stay Focused, (kullanıcılarının) dikkat dağıtıcı uygulamaları cihazınızda geçici olarak engellemenize yardımcı olan bir uygulamadır, böylece okulda veya işyerinde telefon bağımlılığını kontrol edebilirsiniz. Engelleyici uygulaması kesin bir saat ve tarih için etkinleştirilebilir ve önceden ayarlanan süre dolduktan sonra engellenen uygulamalar tekrar kullanılabilir.

Önemli

  • Uygulama lansmanını engelle: uygulama lansmanı konusunda seçici ve seçici olun,
  • Bir profil etkinken günde belirli bir uygulamada ne kadar zaman geçirmek istediğinizi seçin. Okulda veya çalışma saatlerinde en fazla 15 dakika Facebook,
  • Belirli bir uygulamadan gelen bildirimleri engelleme: istenmeyen iletişimleri önleyebilirsiniz,
  • Belirli uygulama grupları için kurallar içeren profiller oluşturun: genel görünürlük için kısıtlamalar uygulayabilirsiniz,
  • Bir zamanlayıcı kullanın ve seçilen bir zaman penceresi için profilleri etkinleştirin,
  • AppBlock uygulamanızı bir PIN koduyla koruyun: cihazınızdaki güvenlik protokolünü ve gizlilik yapılandırmalarınızı geliştirir,
  • Engellenen bildirimlerin listesi, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız
  • Profil kilidi (yalnızca telefon şarj cihazına bağlı olduğunda kilidi açın)
  • AppBlock ayarlarını kilitlemek için Sıkı Mod

Uygulamayı indirin AppBlock – Öz Kontrol ve sadece işinize daha fazla odaklanın. Yalnızca işinize odaklanarak üretkenliğinizi ve iş kalitenizi artırmanın destekleyici ve anlaşılır bir yoludur.

İndirme: AppBlock Mod APK

AppBlock’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Karanlık mod!

AppBlock APK hakkında özet

ad AppBlock
Yayımcı MobileSoft sro
En son sürüm 4.3.8
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir