Apex Weather 16.6.0.50059 Apk for Android Full

Apex Hava Mod bir Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 3.807 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu hava widget tam özellikli, tamamen özelleştirilebilir dijital saat ve hava tahmini uygulaması. Bu termometre uygulaması ile günlük ve saatlik tahminler, şiddetli hava uyarıları, günlük ve 7 günlük hava durumu güncellemeleri, süslü saat hava widget’ları, hava durumu haberleri ve küresel hava durumu alabilirsiniz.

Önemli

  • Bu hava durumu pro uygulaması, ana ekranınızı süslemek için farklı hava temaları ve sıcaklık saat widget’ları ile doludur. Buna ek olarak, android için bu hava widget’ları da doğru dış sıcaklık, tahminler, gündoğumu ve günbatımı zamanı, nem, hava basıncı, dalga, UV ve bulut bilgisi gibi radar bilgilerini görüntüler.
  • Bu arada, bu hava saati widget’ları pil widget’ı, dijital saat hava durumu ve şeffaf hava widget’ları gibi farklı stiller ve temalarda gelir. Kesinlikle sevdiğin birini bulacaksın!
  • Mağazamızda, telefonunuzu süslemek için ücretsiz radarla birçok özelleştirilmiş widget da bulabilirsiniz. Hava uydu haritası yardımıyla hava durumunu daha sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz. Animasyonlu hava haritası ile, fırtınanın gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Bu günlük ve saatlik hava uygulamasında, sadece sıcaklık ve saatten daha fazlasını alabilirsiniz. Nem, görünürlük, UV indeksi, hava basıncı, rüzgar hızı, gün doğumu zamanı, gün batımı zamanını farklı birimlerde kontrol edebilirsiniz.
  • Dünya havasını kolayca kontrol edebilirsiniz.
  • Bu dünya hava uygulaması sadece hava durumu ile ilgili değildir. Bu sıcaklık denetleyicisinde, toplumu, eğlenceyi ve sporu kapsayan en son haberleri alabilirsiniz.

İndirme: Apex Weather Mod APK

Apex Weather’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir