Antistress 4.14 Apk +Full Mod for Android

Antistress hakkında özet

ad Antistres APK
Yayımcı JindoBlu
En son sürüm 4.14
Platformlar Android 4.1
paket com.JindoBlu.Antistress
İndirme: orijinal Antistres APK

Antistres Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 161.049 kişi oy kullandı.

Gevşeme, saptırma veya dikkat dağıtıcı bir an ihtiyacınız olduğunda, bu oyuncak koleksiyonunun tadını çıkarın: bir bambu çanının sesini duyun, ahşap kutularla oynayın, parmağınızı suda hafifçe kaydırın, düğmelere dokunun, tebeşirlerle çizin vb. Bir şey mi bekliyorsunuz ve bir sapmaya mı ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve Newton’un beşiği ile oynamaya başlayın! Birisiyle öfkeli misin? Asla onbeş oyun ile biraz rahatlayın! Çalışmanın dikkatinin dağılmasına mı ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve oynamak için düzinelerce oyuncak arasından birini seçin!

Önemli

  • Lotus ile rahatlatıcı bir gölet
  • Basmak için farklı bir sürü düğme!
  • Fizik ahşap oyuncaklar
  • Titreşimli geribildirim
  • Güzel sesler

Antistress’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni oyuncak! Japon Koto!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir