Antistress 4.17 Apk Full Mod for Android

Antistres hakkında özet

ad Antistres
Yayımcı
En son sürüm 4.17
Platformlar Android 4.1
paket com.JindoBlu.Antistress
İndirme: orijinal Antistres APK

Sevgili dostlar, size Antistress APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Antistres MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 175.936 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Gevşeme, saptırma veya dikkat dağıtıcı bir an ihtiyacınız olduğunda, bu oyuncak koleksiyonunun tadını çıkarın: bambu çanının sesini duyun, ahşap kutularla oynayın, parmağınızı suda hafifçe kaydırın, düğmelere dokunun, tebeşirlerle çizin vb. Bir şey mi bekliyorsunuz ve bir sapmaya mı ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve Newton’un beşiği ile oynamaya başlayın! Birisiyle öfkeli misin? Asla onbeş oyun ile biraz rahatlayın! Çalışmanın dikkatinin dağılmasına mı ihtiyacınız var? Antistres uygulamasını açın ve oynamak için düzinelerce oyuncak arasından birini seçin!

Önemli

  • Lotus ile rahatlatıcı bir gölet
  • Basmak için farklı bir sürü düğme!
  • Fizik ahşap oyuncaklar
  • Titreşimli geribildirim
  • Güzel sesler

En son sürümü indirin

Antistress’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.17 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni oyuncak! Yumurta pişirme!
  2. Android 10 uyumluluğu eklendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir