Anime: The Last Battle of The Cosmos Mod Apk 1.09 Full sınırsız para

Anime: Cosmos Mod Apk’un Son Savaşı Kolay kontrollere sahip bağımlılık yapan piksel tabanlı bir spor büyümesidir. Kişi Anime dünyasından tamamen farklı karakterlerle savaşlara katılmalıdır. Zafere ulaşmak için belirli stratejilerden faydalanmak isteyeceksiniz. Savaş boyunca çok sayıda talimatla manevra yapma, saldırıları ve atlamaları kullanma, blokları uygulama ve belirli bir yeteneği kullanma potansiyeli vardır. Kombo yapmak için, vur düğmesine birkaç kez basabilirsiniz. Spor, çeşitli dikkat çekici karakterlere ek olarak canlı bir oyun, kullanışlı yönetim özelliğine sahiptir. Burada kesinlikle bu tarzın takipçilerini seveceksiniz.

Anime: Cosmos’un Son Savaşı, iki boyutlu grafiklere sahip pikselli hareketli bir arcade sporudur. İçinde katılımcı tamamen farklı anime evrenlerinden birçok karakterle savaşlarda yer alacak. Başarılı olmak için kişi, ekran kontrollerini kullanarak kahramana dövüş stratejilerini kullanmalıdır. Savaş boyunca sola ve düzgün bir şekilde transfer edebilir, zıplayabilir, saldırı yapabilir, bir blok oluşturabilir ve belirli bir yeteneği kullanabilirsiniz. Bir kombo yapmak için kişi kick tuşuna birkaç kez basmalıdır. Dinamik oyun, basit yönetim ve çok çeşitli renkli karakterler birçok oyuncuyu memnun edecektir.

Download links

Mod Apk

GOOGLE PLAY DOWNLAOD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir