Animal Restaurant 4.8 Full Apk- Mod for Android

Animal Restaurant hakkında özet

ad Hayvan Restoranı
Yayımcı DH-Yayınevi
En son sürüm 4.8
Platformlar Android 4.2
paket droidhang.twgame.restaurant
İndirme: Orijinal Hayvan Restoranı APK

Sevgili dostlar, biz size Hayvan Restoran APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Animal Restaurant MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 162.177 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu iç açıcı yönetim simülasyon oyunu, ormanda bir sokak kedisi ile başlar. Animal Restaurant’ın sahibisiniz. Bu beceriksiz, pis kedisi alıp restoranında çalışmasına izin verecek misin?

Önemli

Avrupa tarzı tatlı masalarımız, Japon tarzı çitler ve Akdeniz tarzı fırınlarımız var! Alice Harikalar Diyarında bir bahçe çay partisi de yapabilirsiniz!

ragdoll kedi, tekir kedi ve büyük turuncu kedi dahil! Ayrıca eksantrik bir aşçı ile iyi şartlar elde etmek zorunda!

Sıkı çalıştığınız sürece, her zaman istikrarlı bir müşteri akışına sahip olursunuz. Bu farklı müşteri kitlesiyle sohbet edecek misiniz? Düşüncelerini dinler misin yoksa onlarla tartışır mısın? Sohbetler ve mektuplarla müşterilerin hikayeleri hakkında bilgi edinin. Hatta katılabilir ve hayatlarını değiştirebilirsiniz. Sırlar, dedikodu ve göz yaşartıcı deneyimler hakkında bilgi edinin.

En son sürümü indirin

Animal Restaurant’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.8 sürümündeki yenilikler

  1. Oyun optimizasyonları ve HATA düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir