Angry Birds Legends 2.1.1 Apk + Mod for Android Download

Angry Birds Legends Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 3.0 puan aldı, toplam 31 kişi oy kullandı.

genel bakış

Kızgın Kuşların ülkesi ve domuzcuk düşmanı hiç bu kadar huzurlu olmamıştı – efsanevi acı acı kuşakları nesiller boyu devam ederken, insan yeni gelenler çaresizliklerinden yararlanmaktan mutluluk duyuyorlardı. Bununla birlikte, yumurta çalan ejderhalar ve gizemli karanlık güçler dünyalarını kaosa sürüklediğinde, çok geç olmadan bir araya gelip tehdidi yenmek tüm grupların en güçlü Kahramanlarına bağlıdır!

Hayatı bildikleri gibi tehdit eden kötü güçleri yok etmek için tüm ırklardan durdurulamaz bir kahramanlar takımı kur! Ayrıca Angry Birds karakterleri ve yeni yüzler büyük bir liste toplamak. Takımınızı daha da güçlü hale getirmek için hazineler kazanın ve Kahramanlarınızı yükseltin. Ekibinizi hazırlayın, barışı yeniden sağlayın ve gezegeni kurtarın!

Önemli

  • KAHRAMAN TAKIMINI MONTAJ. Güçlü kadrolar oluşturmak ve düşmanlarınızı alt etmek için Angry Birds, pig ve insanları toplayın.
  • KAHRAMANLARINI GELİŞTİR. Her zamankinden daha güçlü olmak için kahramanlarınızı yükseltin ve yeteneklerini yükseltin.
  • YENİ STRATEJİK SAVAŞ SİSTEMİ. Tamamlayıcı yeteneklere sahip takım arkadaşları seçin, her savaş için doğru takımı seçin ve kargaşa sırasında hangi becerilerin ortaya çıkacağına veya birleştirileceğine karar verin. Savaş sırasında yetenekleri birleştirmek, güçlerini artıracak veya nihai bir yetenek kullanmanıza izin verecektir!
  • ETKİNLİKLERE KATILIN. Sınırlı süreli kahraman işe alım etkinliklerinde destansı ve efsanevi kahramanlar kazanmak için belirli takımlar oluşturun ve güçlendirin.

İndirme: Angry Birds Legends Apk APK

Angry Birds Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Angry Birds Legends OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.rovio.ablegends” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Kahramanlar hataları ezmek ve özellikleri optimize etmekte zorlandılar!

Angry Birds Legends hakkında özet APK

ad Angry Birds Efsaneleri
Yayımcı ment Corporation
En son sürüm 2.1.1
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir