Angry Birds Dream Blast 1.19.2 Apk Mod for Android Full

Angry Birds Dream Blast Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 207.116 kişi oy kullandı.

genel bakış

Hayat, Angry Birds oyununda daha önce hiç görülmemiş eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun ile zorlu yeni bir bulmaca oyunu olan Angry Birds Dream Blast Apk’ta kabarcık patlayan bir rüya ! Bulmaca çözmek ve bol kahkaha ile dinlendirici bir deneyim yaşamak için komik bebek Angry Birds ile rüya kabarcıklar patlama. Çözülecek çok sayıda benzersiz bulmaca ile – ve her hafta daha fazla eklendi – rüyayı yaşayacaksınız!

Angry Birds Dream Blast, almak ve oynamak için bir esinti. Basit bir dokunuşla benzer şekilde renkli rüya kabarcıklarını pop grupları – bir seferde yeterince kabarcık pop ve bir Kırmızı güçlendirici kazanacaksınız! Bir Kırmızı, bir dizi kabarcık çıkarabilir ve iki Kırmızı, dört yönde kabarcıklar açan bir Chuck yapmak için birleşir. Ekstra güçlü Bomba güçlendirici yapmak için iki Aynaları birleştirin! Bebek Bomba komik ve sevimli görünebilir, ancak patlayıcı enerjisi bile baloncukların tüm ekranını temizleyebilir! Daha güçlü güçlendiriciler oluşturmak için aynı anda daha fazla baloncuk birleştirin. Bu bir patlama!

Önemli

  • Almak ve oynamak kolay bir harika zaman katili!
  • Zorlu ama eğlenceli bulmacaları çözmek için bir anda rüya baloncuk gruplarını patlatmak için dokunun.
  • En sevdiğiniz komik Angry Birds arkadaşlarınızın özel güçlerini ortaya çıkarmak için aynı anda birçok baloncuk patlatın!
  • Rüya kabarcıkları fiziğe göre düşerek her seviyeyi eşsiz kılar!
  • Farklı zorluk türlerinde ustalaşın.
  • Yüzlerce eğlence seviyesini oyna.
  • Her Cuma yeni seviyeler!
  • TAPIR Uyarlanabilir Müzik Sistemi, oyun kararlarınıza gerçek zamanlı olarak tepki verir!

İndirme: Angry Birds Dream Blast Apk Mod

Angry Birds Dream Blast’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play Download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir