Angry Birds Dream Blast 1.21.4 Full Apk +Mod for Android

Angry Birds Dream Blast hakkında özet

ad Kızgın kuşlar rüya patlama APK
Yayımcı Rovio Entertainment Corporation
En son sürüm 1.21.4
Platformlar Android 5.0
paket com.rovio.dream
İndirme: Orijinal Angry Birds Dream Blast APK

Angry Birds Dream Blast Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 228.353 kişi oy kullandı.

Hayat, Angry Birds oyununda daha önce hiç görülmemiş eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun ile zorlu yeni bir bulmaca oyunu olan Angry Birds Dream Blast Apk’ta kabarcık patlayan bir rüya ! Bulmaca çözmek ve bol kahkaha ile dinlendirici bir deneyim yaşamak için komik bebek Angry Birds ile rüya kabarcıklar patladı. Çözülecek çok sayıda benzersiz bulmaca ile – ve her hafta daha fazla eklenen – rüyayı yaşayacaksınız!

Angry Birds Dream Blast, almak ve oynamak için bir esinti. Basit bir dokunuşla benzer şekilde renkli rüya baloncukları pop grupları – bir seferde yeterince kabarcık pop ve bir Kırmızı güçlendirici kazanacaksınız! Bir Kırmızı, bir dizi kabarcık çıkarabilir ve iki Kırmızı, dört yönde kabarcıklar açan bir Chuck yapmak için birleşir. Ekstra güçlü Bomba güçlendirici yapmak için iki Aynaları birleştirin! Bebek Bomba komik ve sevimli görünebilir, ancak patlayıcı enerjisi bile baloncukların tüm ekranını temizleyebilir! Daha güçlü güçlendiriciler oluşturmak için aynı anda daha fazla baloncuk birleştirin. Bu bir patlama!

Önemli

 • Almak ve oynamak kolay bir harika zaman katili!
 • Zorlu ama eğlenceli bulmacaları çözmek için bir anda rüya baloncuk gruplarını patlatmak için dokunun.
 • En sevdiğiniz komik Angry Birds arkadaşlarınızın özel güçlerini ortaya çıkarmak için aynı anda birçok baloncuk patlatın!
 • Rüya kabarcıkları fiziğe göre düşerek her seviyeyi eşsiz kılar!
 • Farklı zorluk türlerinde ustalaşın.
 • Yüzlerce eğlence seviyesini oyna.
 • Her Cuma yeni seviyeler!
 • TAPIR Uyarlanabilir Müzik Sistemi, oyun kararlarınıza gerçek zamanlı olarak tepki verir!

Angry Birds Dream Blast’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.21.4 sürümündeki yenilikler

 1. Bazı rüyalara dikkat ettim, bu yüzden bu rüya bir kabusa dönüşmez!

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir