Angry Birds 2 Apk v2.39.0 Mod Mücevher / Enerji ve Daha Fazlası full indir

Angry Birds 2 Apk v2.39.0 Mod Mücevher / Enerji ve Daha .A yeni çok popüler ve en çok oynanan Angry Birds serisi eklendiİle Sen heyecanlı grafik ve zorlu seviyeleri daha da olacaktır eğlendirmek. Yeni seçenekler de çıktı ile yeni serininŞimdi , olur seçebileceksiniz hangi kuşlar atladı yanındaki lansmanlar. Sizin  ne zaman seçmek senin kuş tarafından atma kalanını ait bununla daha kolay olacaktır . Şimdi sen senin yüzünden iş de biter kuşlar yeni seride size gereken doğru seçim kuş için sen seç. Tür içinde , kırmızı biber , altın ördek ve diğer avantajlar için garip büyü karşı sen domuz . İsterseniz için oynamak sizi de bu eğlenceli oyunda yapabilirsiniz kaçırmayın son serisi arasında aşağıdaki bağlantılardan indirmek için ve hemen oynamaya başlayın bizim oyun. Google Play ile Baharı Kutlayın: Nisan ayında Mücevher, Tüy ve Siyah İnci duşu için hazırlanın. 11-19 Nisan tarihleri ​​arasında özel bir bahar teklifinde bu üçü de stoklayın.

Angry Birds, tüm zamanların en büyük mobil oyununun devamı niteliğinde! Angry Birds 2, süper çarpıcı grafikler, zorlu çok aşamalı seviyeler, düzenleyici patron domuzları ve hatta daha fazla yıkım ile yeni bir sapan oyununa başladı.

KUŞUNU SEÇ!
Bu nihai sapan stratejisi – SİZ hangi sonraki kuş kaçacak seçin! “Ama bu bunu kolaylaştırıyor, değil mi?” YANLIŞ! Bu yumurtaların karıştırılmasını engelleyecekseniz akıllıca seçmeniz gerekecek. Ayrıca, Destruct-O-Meter’ı doldurmak ve ekstra kuşlar kazanmak için blokları yok et!

YENİ ÇOK AŞAMALI SEVİYELER!
Piggy Island’ı hiç böyle görmediniz – egzotik bitkiler, ilginç detaylar ve bol miktarda tehlikeyle dolu çene düşkün çarpıcı seviyeleri. Ve bu yaramaz porki’ler teetering kulelerini gaganızın hemen altında inşa ettikleri için, birçok seviyenin birden fazla aşaması var. Ah oh.

Muhteşem Büyüler!
Blizzards, Hot Chilis, Golden Ducks ve diğer çirkin büyüler, bu dönen domuzlara karşı size ek bir avantaj sağlar. Ve ciddi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda, tahmin edin domuz eti parçalayan bir kamera hücresi yapmak için kim elinizin altında? Bu doğru, sardalya seven Mighty Eagle. Ah evet!

DİĞER OYUNCULARA MEYDAN OKU!
Arena’da dünyanın dört bir yanından gelen oyunculara meydan okuyarak hepsinin en sert kuş avcısı olduğunu görün. Her gün yeni turnuvalar oynayın, kuşlarınızı yükseltmek için tüyler kazanın ve gezegendeki en zorlu rekabete karşı oynayın. Oyun yüzü!

DEFEAT BOSS PIGGIES!
Piggy Island’da bazı ciddi kötü adamlar var ve onları indirmek için sapan becerileriniz gerekiyor. Ustabaşı Domuz, Şef Domuz ve meşhur Kral Domuz yumurtalarını tutmak için hiçbir şey durduramaz. Bununla kaçmalarına izin verecek misin? Domuz etine bir ders verme zamanı.

—————————–
Keşfedin:
https://www.angrybirds.com/
Takip et:
https://www.facebook.com/angrybirds
—————————–

Angry Birds 2’yi oynamak tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki şekilde de, o dönen domuz üzerinde yıkım yağmaya hazır olun!

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine
doğrudan bağlantılar – Herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeli olan oyuncuları oyundan uzaklaştırabilen internete doğrudan bağlantılar
– Rovio ürünleri ve ayrıca üçüncü tarafların ürünleri

Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve sonraki veri aktarım ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk kez oynatıldığında, ek içeriğin bir defaya mahsus indirilmesi söz konusudur.

Kullanım Koşulları: http://www.rovio.com/eula
Gizlilik Politikası: http://www.rovio.com/privacy

Oyun Adı : Angry Birds2
Kategori : Android Oyunlar İndir
Oyun Türü : Macera
Çıkış Tarihi : 2020
Dil : İngilizce
Boyut :77.96 MB
Geliştirici Firma : Rovio Entertainment Ltd.
Dosya Türü : .apk

Mod: (/ oyuntakip.com)

  1. Sonsuz Taşlar
  2. Sonsuz Enerji
  3. Sonsuz Siyah İnciler

APK + OBB İNDİR :

Angry Birds 2 Apk v2.39.0 Mod Mücevher / Enerji ve Daha Fazlası – İNDİR

 

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir