Andy Guitar 1.3.0 Apk + Mod for Android Download

Andy Gitar Mod Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 546 kişi oy kullandı.

genel bakış

Andy Guitar ile gitar öğrenin – burada şarkı öğreticileri, yeni başlayanlar kursu, tıngırdatmaya yardımcı olma ve gitaristlerin ortak sorularına cevaplar dahil yüzlerce ücretsiz çevrimiçi gitar dersi bulacaksınız. Ücretli bir abonelik uygulamasının tüm avantajları – ücretsiz!

Önemli

Andy Gitar uygulaması Andy Gitar web sitesinde mevcut video dersler, kurslar ve diğer malzemeleri erişmek için harika bir yoldur. Hesap gerekmez, ancak hesabınız varsa içeriğiniz web sitesi ve cihazlarınız arasında mükemmel bir şekilde senkronize edilir.

Çevrimdışı kullanım için veya yavaş bir bağlantınız varsa ve arabelleğe alma işleminden bıktıysanız, kurslarınızı telefonunuza veya tabletinize indirin.

Dahası, uygulama özel dersler ve kurslar sunuyor – başka hiçbir yerde mevcut değil. Oturum açmanız ve ardından yalnızca kitaplığınızdaki uygulamalara göz atmanız yeterlidir.

İndirme: Andy Guitar Mod APK

Andy Guitar’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Dersler sekmesinin düzeni geliştirildi.
  2. Kitaplığınızdaki tekliflere ve paketlere erişmeyi kolaylaştırdı.
  3. Soundslice akor kağıtları için ekstra destek eklendi.
  4. Uygulamadan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz konusunda yeni kullanıcılara rehberlik etti.

Andy Guitar APK hakkında özet

ad Andy Gitar
Yayımcı Andy Gitar Sınırlı
En son sürüm 1.3.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir