Ancient Battle: Alexander Full 2.7.6 Apk for Android

Ancient Battle: Alexander 2.7.3 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Eski Savaş: Alexander
Yayımcı
En son sürüm 2.7.3
Platformlar Android 2.3.3
paket com.hexwar.ancientbattlealexander

genel bakış

Sevgili dostlar, size Eski Savaş: Alexander APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

ôyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Antik Savaş için önerilen yaş : Alexander MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 8 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Eski Savaş: Alexander Mod , Android’de eşsiz bir savaş deneyimi sunuyor. Klasik savaşlarda yer almak için Makedon Phalangites, Yunan Hoplitleri, Hint Filleri, Scythed Chariots, Fars Süvarileri, Mancınık, Okçular, Sapanlar ve daha birçok birim tipini kullanın.

Bu versiyonda, İskender’in Yunanistan ve Makedonya’daki ve çevresindeki savaşları Chaeronea savaşı da dahil olmak üzere yeniden düzenlemenizi sağlayan üç kampanya yer alıyor.

İkinci kampanya, Yunanistan’daki isyancı Spartalılarla uğraşmak zorunda kalırken Ahameniş Pers İmparatorluğu’nu fethetme çabasını izliyor. Sonunda İskender’in Hindistan’daki kampanyası, Hydaspes’in destansı savaşıyla sona erdi, Makedon Pike Phalanx ile Hint Filleri kitlelerine karşı.

Antik Savaş’taki önemli oyun sistemi geliştirmeleri: Roma, gelişmiş AI, gelişmiş savaş analiz sistemi, daha iyi kanat saldırı mantığı, daha iyi görüş mantığı, Fil Generali ve Yunan Hoplitlerini içeriyor.

Önemli

  • Yüksek Çözünürlüklü Antik Çağ Grafikleri.
  • 7 Görev Eğitimi Kampanyası.
  • 4 Görev Agnostos Thule kampanyası.
  • 8 Misyon Yunanistan Makedonlar ya da muhalifleri Atinalılar, Thebans, İliryalılar, Getae, Trakyalılar ve Kabile halkı olarak oynanabilir Kampanya.
  • 7 Misyon Persia Kampanyası Makedonlar veya muhalifleri Akhameniler Persler ve Spartalılar olarak oynanabilir.
  • 5 Misyon Hindistan Kampanyası, Makedonlar veya muhalifleri olarak Klasik Hintliler ve İskitler olarak oynanabilir.
  • 48 Benzersiz Eski Birimler.
  • Detaylı Savaş Analizi
  • Kanat Saldırıları
  • Oyun Saatleri

Ancient Battle: Alexander APK Apk indir Oyunu oyna

Ancient Battle: Alexander’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Ancient Battle: Alexander Mod Apk v2.7.3

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir