Almost a Hero 3.11.4 Apk – Mod for Android Download

Almost a Hero Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 141.305 kişi oy kullandı.

genel bakış

Savaşta dövülmüş en büyük kahramanların savaş becerilerine sahip cesur bir maceracı olabileceğiniz boş bir RPG tıkırtı oyunu mu arıyorsunuz? O zaman yürümeye devam et, bebeğim, bu oyun senin için değil.

Önemli

Neredeyse bir Hero Mod , havalı çocuklara pek uymayan başarılı twits çekmekten gurur duyuyor.

Derin kusurlu ve duygusal olarak kırılmış karakterler geliştirin. Mutlak sıfırları biraz iyi kahramanlara dönüştürün. Büyük, heyecan verici savaşların tadını çıkarın. Korumalı sırların kilidini açın. Eski büyüler geliştirin. Çok öldürüldü. Neredeyse bir kahraman hakkında sevilmeyecek ne var?

Eğer savaşçıdan daha fazla başarısızlık, savaşçıdan daha fazla wally veya askerden daha aptal iseniz, o zaman sizden duymak istiyoruz. Olmak istediğin yer burası. Neredeyse bir Kahraman’da gerçek ailenize katılın.

İndirme: Neredeyse bir kahraman Apk Mod

Neredeyse bir Kahraman indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Yeni kahraman: Oy ve dostça korkuluk 1360 aşamasında sizi bekliyor!
  2. Kahramanların kilidini daha hızlı açmak için yeni seçenek!
  3. Geliştirilmiş eserler ekranı ve ıvır zıvır koleksiyonu.
  4. YK iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri

Neredeyse bir kahraman hakkında APK

ad Neredeyse Bir Kahraman
Yayımcı Arı Meydanı Oyunları
En son sürüm 3.11.4
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir