Alice and The Magical Dragons 1.4 Apk (Paid) +Full Mod for Android

Alice ve Büyülü Ejderhalar Hakkında Özet

ad Alice ve büyülü ejderha APK
Yayımcı Bispiral sro
En son sürüm 1.4
Platformlar Android 2.3.3
paket com.bispiral.gs859
İndirme: Orijinal Alice ve Büyülü Ejderha APK

Alice ve Büyülü Ejderha Mod bir Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 508 kişi oy kullandı.

Alice’in büyülü dünyada hayatta kalması için, hiç kimse onun insan dünyasından geldiğini bilmemelidir. Tüm bunların ne hakkında olduğu, düşman ve kimin arkadaş olduğu netleşene kadar değil. Alice neden bu dünyada ejderhaları görebilen tek kişi?

Büyücüler, dünyalarında kimin kimin hoş karşılanmadığı konusunda çok açıktır. Alice, büyülü dünyada kalma hakkını kazanmak için bir yolculuğa başlamak zorundadır. Neyse ki Alice’e yardım etmek ve ona birçok yararlı büyü öğretmek isteyen sihirbazlar da var.

Önemli

  • İlk parçanın uzunluğunu ikiye katlayın
  • Klasik el boyaması macera oyunu (seç ve tıkla)
  • GameStylus.com ekibinden yenilikler
  • Dostu fiyat, ödemeniz oyunun daha da geliştirilmesini destekler
  • Otomatik Kaydetme özelliği

Alice ve Büyülü Ejderhaları indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir