Album 9.8.A.0.8 Apk- Mod for Android Full

Albüm Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 280.394 kişi oy kullandı.

genel bakış

Albüm uygulaması, yüksek kaliteli fotoğraflara ve videolara göz alıcı bir hızla göz atmanın yeni sezgisel yollarını getiriyor.

Önemli

  • Yerler görünümü ile fotoğraf görüntüleme desteği durduruldu Bu uygulama, uygulama güncellendikten sonra kullanılamayacak.
  • İçeriğiniz Albüm’de yanlış tarih sırası gösteriyorsa, lütfen tam ekran görünümündeki seçenek menüsünde “Ayrıntılar” bölümündeki “Tarihi Düzenle” yi kullanın. Fotoğraflarınızın tarihini ve saatini ayarlayabilirsiniz.

İndirme: Album Mod APK

Albümü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Kullanılabilirlik geliştirmeleri (Geliştirilmiş slayt gösterisi, geliştirilmiş klasör işlevleri, cihaz döndürüldüğünde ekran döndürme simgesi eklendi, farklı en boy oranlarına sahip içerikler için daha fazla ekran desteği vb.
  2. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Albüm APK hakkında özet

ad Albüm
Yayımcı Sony Mobil İletişim
En son sürüm 9.8.A.0.8
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir