Alarm Clock Puzzle 3.1.0.1193 Apk for Full Android

Çalar Saat Puzzle Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 34,605 ​​kişi oy kullandı.

genel bakış

Bulmaca Çalar Saat App kendi kaşıntı tırmalamak sonucudur. Stok çalar saat uygulamaları sabahları bizim için çok kolaydı ve zamanında kalkmamızı sağlayacak bir uygulamaya ihtiyacımız vardı. Şimdi burada.

Çok sayıda ayrı alarm oluşturuyor musunuz ve bir sonraki alarmın ne zaman çalacağını bilmiyorsunuz. Sorun yok. Artık bir sonraki alarmınızın saatini her zaman aynı yerde göreceksiniz.

Önemli

  • Bir alarmı kapatmadan önce çözmek için Bulmacalar ekleyin. Bazı temel olanlar arasından seçim yapın ve kesmezse, daha sert mini oyunlar satın alın.
  • “Uyandırma Poke” özelliğini etkinleştirin. Alarmı kapattıktan 5 dakika sonra çalıştığınızı kanıtlamanız gerekir, aksi takdirde alarm tekrar çalmaya başlar.
  • Bir erteleme sınırı ekleyin, kullanın ve tekrar erteleme şansını kaybedin.
  • Her alarmı, kapanmadan bir saat önce kapatabilirsiniz. “Yaklaşan alarm” bildirimindeki bir düğmeyi kullanın.

İndirme: Alarm Clock Puzzle Apk APK

Alarm Clock Puzzle’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Android 10 ile ilgili sorunlar düzeltildi

Çalar saat bulmaca hakkında özet APK

ad Çalar Saat Yapboz
Yayımcı Wro Pençe Stüdyosu
En son sürüm 3.1.0.1193
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir