AirBrush 4.5.0 Unlocked Apk + Mod for Android Download

AirBrush Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 1.180.736 kişi oy kullandı.

genel bakış

Fotoğraflarımızda mükemmelliğe sahip olamayacağımızı kim söyledi? Tüm kullanıcıların parmaklarının ucunda en iyi editör ve filtre teknolojisine sahip olması gerektiğine inanıyoruz ve AirBrush apk , düzenleme standartlarından haberdar olmak için sürekli yeni özellikler ve efektlerle güncelleniyor. AirBrush, kullanıcı dostu rötuş araçları, serin filtre seçenekleri ve doğal, güzel sonuçlarla en iyi fotoğraf editörü olacak şekilde tasarlanmıştır!

Önemli

 • Sivilce ve lekelere elveda deyin! Leke çıkarıcı ile sivilce ve istenmeyen lekeleri bir parmak dokunuşuyla ortadan kaldırabilirsiniz. Parlaklık ve çekicilik eklemek için allık tokatlamak ekleyin.
 • Dişlerinizi beyazlatmak gülüşünüzü bir üst seviyeye taşıyor! Diş beyazlatma fonksiyonumuz, aşırı beyazlatma olmadan gülümsemenizi aydınlatmanızı sağlar.
 • “Aydınlat” işlevimiz, özelliklerinizi anında aydınlatmak için gözlerinizi geliştirir.
 • Rötuşlayın, düzenleyin ve hatta sadece birkaç kaydırmada mükemmel, parlak bir mükemmellik elde etmek için bronzlaşın! Cildiniz tüm özçekimlerinizde ve fotoğraflarınızda doğal olarak parlak görünecek! Ek bir bonus için, yanaklarınıza ekstra bir parlaklık vermek için serin bir allık veya allık kaydırın.
 • Parmağınızla birkaç dokunuşla fotoğrafınızın herhangi bir alanını anında inceltin, uzatın veya yeniden şekillendirin.
 • HD düzenleme özelliklerine ek olarak, AirBrush editörü, resimlerinizi sanatsal, güzel ve dramatik bir dokunuş için bulanıklaştırmanıza, kırpmanıza, uzatmanıza, ince ayarlamanıza ve ayarlamanıza olanak tanıyan araçlar içerir. Resimlerinizi otomatik olarak rötuşlamayı veya manuel olarak düzeltmeyi seçin.
 • “Bulanıklaştırma” düzenleme aracımız, daha fazla derinlik vermek ve yalnızca önemli olan şeyleri odakta tutmak için fotoğrafları rötuşlamanıza olanak tanır. Fotoğraflarınız ve resimleriniz, profesyonel fotoğrafçılıkta görülen harika mükemmelliği temsil edecektir.
 • Fotoğrafı çekmeden önce gerçek zamanlı düzenleme araçlarıyla selfie’nizi düzenleyin. Çekimlerinizi telefonunuzda görün, düzenlemelerinizi ve filtrelerinizi seçin, ardından her seferinde mükemmel fotoğraflar için fotoğrafı çekin!
 • AirBrush güzellik filtreleri, mükemmel ve güzel bir son dokunuş için en iyi resimleri ve selfie fotoğraflarını bile geliştirmek için profesyonel olarak tasarlanmıştır. Bazı filtreler, resimlerinize allık veya maskara gibi doğal görünümlü makyajlar ekleyebilir!
 • Bu, resminizi paylaşmaya gerçekten hazır hale getiren düzenleme aracıdır. Düzenlemeyi bitirdiğinizde, resimlerinizi doğrudan AirBrush’tan Facebook, Instagram, Twitter ve Snapchat gibi popüler sosyal sitelerde paylaşın!

İndirme: AirBrush Mod APK

AirBrush’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

 1. Smooth 2.0 ile tanışın! Tamamen yeni Premium ön ayarlarımızla cildinizi otomatik olarak pürüzsüz hale getirin – tek dokunuşla en doğal pürüzsüz sonucu elde edin!

AirBrush APK hakkında özet

ad Air Brush
Yayımcı Meitu (Çin) Sınırlı
En son sürüm 4.5.0
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir